Geriausias 7 planšetinis kompiuteris

Geriausi 7 planšetinių kompiuterių N775, 7 '' nešiojamų mobiliųjų duomenų terminalų pigūs planšetiniai kompiuteriai, „Multi PCAP Touch“ - centrinis procesorius: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius - RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8 GB - plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM - tinkinta aparatūra ir Turima programinė įranga - „Wifi“, „Bluetooth“, 3G ir 4G ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausias 7 planšetinis kompiuteris

N775, 7 '' Nešiojamasis mobiliųjų duomenų terminalas Pigios planšetės, „Multi PCAP Touch“

- CPU: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius

- RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8 GB

- Plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM

- Turima individualizuota aparatinė ir programinė įranga

- „Wifi“ ir „Bluetooth“, 3G ir 4G bei GPS

- DC9-36V

„PC-N775“ 页 页 _01.jpg

7 geriausi planšetinio kompiuterio matmenys: „PC-N775“ 详情 页 _04.jpg

Geriausios 7 tabletės specifikacijos:

„PC-N775“ 详情 页 _06.jpg

Apie mus:

Quanzhou NEWAY Pramonės Limited yra profesionalus ir globalizuotame OEM & ODM paslaugos teikėjas specializuojasi į mokslinius tyrimus ir taikyti elektroninių ir kompiuterinių susijusios technologijos nuo 2002 m.
NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Naudojant pramoninio lygio pagrindinę plokštę su patikimomis eksploatacinėmis savybėmis. Palaikoma integruota, sieninė, lentynose montuojama, darbalaukio, konsoles palaikanti priemonė. Neprivaloma juoda arba sidabrinė spalva. IP65 klasės atsparus vandeniui ir dulkėms priekinis skydelis.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Avionika: suteikite ryškią spalvą ir aiškumą tvirtiems plokščių monitorių duomenims ar grafinėms programoms. Spalva aktyvios matricos technologija suteikia mažas energijos suvartojimas ir iškraipymas nemirgančiu vaizdų. Aukštos rezoliucijos, geras kontrastas proporcijos ir labai platus matymo kampas. Mechaninis ir elektroninis sąsajos garantuoja lengvai montavimas ir sujungimas į vartotojų įrenginių.

* ISO9001, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka GB / T9001-2008 / ISO9001-2008 kokybės vadybos sistemas - reikalavimus.

* Klausimas: Ar turite šio produkto sandėlyje?

A: Mes turime bazinį modelį sandėlyje. Prekes galime išsiųsti per 5 dienas nuo apmokėjimo gavimo.

Tyrimo