„Mini Mini“ planšetinis kompiuteris

„Android Mini Tablet N775“, 7 ’’ Nešiojamasis mobiliųjų duomenų terminalas „Android“ planšetinio kompiuterio kaina. - Centrinis procesorius: galingas keturių branduolių „Qualcomm“ procesorius - RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8 GB - Plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM - Galima pritaikyta aparatinė ir programinė įranga - „Wifi“, „Bluetooth“, 3G ir 4G ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

„Mini Mini“ planšetinis kompiuteris

N775, 7 '' Nešiojamasis mobiliųjų duomenų terminalas „Android Mini Tablet“.

- CPU: galingas „Qualcomm“ keturių branduolių procesorius

- RAM: 1G DDR3, „Flash ROM“: 8 GB

- Plėtinys: RS232, OTG, TF ir SIM

- Turima individualizuota aparatinė ir programinė įranga

- „Wifi“ ir „Bluetooth“, 3G ir 4G bei GPS

- DC9-36V

„PC-N775“ 页 页 _01.jpg

„Mini Mini“ planšetinio kompiuterio aspektas: „PC-N775“ 详情 页 _04.jpg

„Mini Mini Tablet“ specifikacija:

„PC-N775“ 详情 页 _06.jpg

„Android Mini Tablet“ programa:

„Android“ planšetinių kompiuterių kaina turi turtingą šaltinį, kurį galima pritaikyti įvairiose srityse, pvz. transporto priemonių sistema, mažmeninė prekyba, nešiojamasis medicinos prietaisas, žmogaus ir mašinos sąsaja, intelektuali pramoninio valdymo sistema, elektros energijos pramonė, maitinimas ir pramogos, uosto terminalas, konteinerių gabenimas ir kt. LLP PC ARM APPLICATION.jpg

* Naudojant aukštos kokybės ekraną, atkuriama didesnė spalvų kokybė, aiškesni vaizdai; mažos energijos sąnaudos, ilgas tarnavimo laikas, tinkamas ilgą laiką tęstiniam darbui.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Pramonės automatika: Didėjant pramoninės automatikos įrangos sudėtingumui, „Neway“ sukūrė „viskas viename“ įterptą skydinį asmeninį kompiuterį nuo 7 "" iki 22 "". Tai gali padėti baigti kai kurias serijos operacijas, tokias kaip produkto parametrų būsenos rodymas, sistemos veikimo valdymas, istorinių duomenų užklausa ir statistika, techninės priežiūros įrašų užklausa ir pan. Tai yra operatoriaus darbo vieta ir maksimaliai padidina HMI, kad projektas vyktų sklandžiai. Pramoninės automatikos rodymo sprendimas.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir pan.

* Kl .: Koks jūsų LCD prekės ženklas yra dažnai naudojamas?

A: LG, SHARP, Samsung, Chimei Innolux ir tt, populiarios visiškai naujos plokštės.

Tyrimo