7 colių planšetinis kompiuteris

N756, 7 "Linux mobiliųjų duomenų terminalas. Paraiška: laivyno valdymas, žemės ūkis ir statybinė transporto priemonė, gamyba, medicina ir kt. - CPU: patikimas TI 3352 600 MHz procesorius, ARM Cortex-A8 - RAM: 512 MB DDR3; ROM: 4GB„ Flash “- plačiaekranis , 4-laidų rezistinis jutiklis - išplėtimas: RS232, RS422, LAN, TF, SIM, USB ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

7 colių planšetinis kompiuteris

N756, 7 "Linux mobiliųjų duomenų terminalas.

Taikymas: laivyno valdymas, žemės ūkis ir statybinė transporto priemonė, gamyba, medicina ir kt.

- RAM: 512 MB DDR3; ROM: 4GB „Flash“

- Plačiaekranis, keturių laidų atsparus prisilietimas

- Plėtinys: RS232, RS422, LAN, TF, SIM, USB

- OS: Windows CE 7.0 / Linux Debian 7.0

- Pritaikyta aparatūra ir programinė įranga

PC-N756-V1_02.jpg

7 colių planšetinio kompiuterio funkcijos:

PC-N756-V1_07.jpg

7 colių planšetinio kompiuterio specifikacijos:

N756 详情 .jpg

Sertifikatai:

„Neway“ yra sertifikuota pagal ISO9001: 2008 su produktais, kurių sertifikatai, įskaitant CE, FCC, ROHS, CCC ir kt., Iki šiol laimėjo „Fujian Technology Enterprise“ garbės pavadinimą ir „HDMI Adopter“ sertifikatus, kuriuos patvirtino „HDMI Licensing“, LLC ..

Sertifikatas.jpg* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprus ryšio pajėgumas, išskirtinis aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* Bendrovė turi platų produktų asortimentą, kurį galima taikyti įvairiose srityse ,, pavyzdžiui, pramoninei automatizacijai, bankomatams, KIOSK, transporto priemonių navigacijai, logistikai, transportavimui, švietimui ir mažmeninei prekybai. Ir mes galime padėti jums pasirinkti tinkamą sprendimą pagal jūsų poreikius.

* Neway yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, specializuojantis elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimams ir taikymui.

* K: Kokia yra jūsų garantija?

A: Mūsų garantija yra 12 mėnesių po pristatymo, NEWAY daug dėmesio skiria aptarnavimui po pardavimo

* K: Kas yra garantija?

A: Garantijos laikas yra 1 metai be žmogaus padarytos žalos.

* Q: Ar prietaisas yra numatytasis kaip anglų kalba?

A: Žinoma, mūsų prietaisas palaiko daugiakalbę kalbą, pavyzdžiui, anglų, ispanų, portugalų, prancūzų, vokiečių, lenkų, japonų, rusų ir kt.

* Q: Ar jūsų įrenginys gali įdiegti „Android“ programas, kurias teikia mūsų klientai?

A: Jokių problemų. Tiesiog atsiųskite mums savo programas, kurios jums reikia norint gauti programų ir tada mūsų inžinierių.

* Q: Kur yra jūsų gamykla? Kaip aš galiu jaustis?

A: Mūsų gamykla įsikūrusi Kinijoje, Zhangzhou mieste. Jūs galite skristi į Xiameną ar Jinjiang oro uostą tiesiogiai, ir mes jus pasiimsime. Sveiki atvykę į mūsų gamyklą.

Q: Kaip jūsų gamykla atlieka kokybės kontrolę?

A: kokybė yra prioritetinė. Mes visada skiriame didelę svarbą kokybei kontroliuoti nuo pat pabaigos. Mūsų įmonė įgijo CE, FCC, ROHS, IP65, IP67 sertifikatus.


Tyrimo