Jutiklinis ekranas tabletės

Palieskite ekrano planšetinį kompiuterį NW156, 15.6 colių IP65 Android POE Touch ekrano Tablet plokštė PC – balta spalva.-gražus kompaktiškas dizainas medicinos taikymas - 15.6 colių 1920 x 1080 IPS skydelio - su talpinė multi-touch skydas - Android 5.1 OS, RK3288 keturių branduolių CPU - 2 GB DDR3, 8GB NAND Falsh -WIFI / BT / kameros / POE
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinis ekranas tabletės

NW156, 15.6 colių IP65 Android POE Touch ekrano Tablet plokštė PC baltos spalvos.

-Gražus kompaktiškas dizainas medicinos taikymo

-15.6 colių 1920 x 1080 IPS skydelio

-Su talpinė multi touch Panel

-"Android" 5.1 OS, RK3288 Quad-core Procesorius

-2GB DDR3 8GB NAND Falsh

-WIFI / BT / kameros / POE

 NW156图片_01

Touch Screen planšetinio kompiuterio funkcija:

NW156图片_02


Palieskite ekrano planšetinio kompiuterio specifikacijos:

NW156图片_03

Palieskite ekrano planšetiniame kompiuteryje programa:

Palieskite ekrano planšetiniame kompiuteryje naktiniai informacinio terminalo buvo specialiai sukurtas naudoti ligoninėje ir klinikinėmis sąlygomis. Jutiklinis ekranas tabletės gali suteikti ne tik sveikatos priežiūros paslaugas pacientams, bet ir įvairių pramogų programas, tokias kaip televizija, radijas, vaizdo, garso ar Žaidimai pagal aukščiausios Rockchip 3288 quad core procesorius.

NW156应用图

* Puiki kokybė ir greitis, multimedijos pramogas terminalas, visapusiškai., PC suderinama Plug-n-Play

* Pagal bendrą kokybės valdymo (visuotinės kokybės vadyba) sistemą, mes primygtinai po kliento poreikius, atliekant visų rūšių griežtų aplinkosaugos tyrimai ir atitinka produkto sertifikato standartus, įsitikinti, kad produktai tenkina Jūsų lūkesčius.

* Pramonės ir gamyklų panaudoti pramoninės klasės padidinto atsparumo plokščiųjų ekranų, įvairiais tikslais, įskaitant proceso kontrolės ir valdymo, judesio kontrolės, gamyklos automatizavimo, saugumo, skaitmeninių ženklų, priežiūros ir kt. Neway ir pramoninės klasės LCD monitoriai idealiai tinka tokioje aplinkoje. Jutiklinis ekranas monitoriai idealiai tinka valdymo įrenginys, valdymo panelės, žmogaus mašinos sąsajos (HMI) ir mašina stebėseną. Atidaryti karkasinių bei skydinių kalno monitoriai palengvinti tvirtinimas.

* FCC, kurioje patvirtinama, kad mūsų produktai buvo išbandytas pagal ir pripažintos atitinkančiomis pirmiau minėto tyrimo metu.

* Klausimas: Ar galite pateikti DIY/OEM/ODM paslaugos?

A: taip, prašome pranešti Procesorius, atmintis, SSD ar HDD, WIFI, sąsaja uostų ir OS, pakuotės dėžutė ir būsto (išorinis apvalkalas), kaip jūs pageidaujate, kainos bus skirtis atsižvelgiant kiekis ir specifikacija.

Hot Tags: jutiklinis ekranas tabletės, Kinija, tiekėjų, gamintojų, didmeninės, individualų, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like