Tabletė su USB prievadu

Tabletė su USB prievadu NW156, 15,6 colio IP65 „Android“ POE jutiklinis ekranas „Wifi“ naujas interneto planšetinis kompiuteris su USB prievadu. - Gražus kompaktiškas dizainas medicinos reikmėms - 15,6 colių 1920x1080 IPS skydelis - su talpa daugiafunkciniu skydeliu - Android 5.1 OS, RK3288 Keturių branduolių procesorius - 2GB DDR3, 8GB NAND Falsh -...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Tabletė su USB prievadu

„NW156“, 15,6 colio IP65 „Android“ POE jutiklinio ekrano „Wifi“ nauja interneto tabletė su USB prievadu.

- Gražus kompaktiškas dizainas medicinos reikmėms

- 15,6 colių 1920x1080 IPS skydelis

- Su „Capacitive Multi-touch Panel“

- „Android 5.1“ OS, RK3288 keturių branduolių procesorius

- 2GB DDR3, 8GB NAND Falsh

- WIFI / BT / Kamera / POE

NW156 图片 _01

Tabletė su USB prievadu

NW156 图片 _02

Tabletė su USB jungties specifikacija:

NW156 图片 _03

Tabletė su USB prievadu:

Planšetinis kompiuteris Su USB prievadu nakties pramogų terminalas specialiai sukurtas naudoti ligoninėje ir klinikinėje aplinkoje. Naudojant USB prievadą, pacientams gali būti teikiamos ne tik medicininės priežiūros paslaugos, bet ir įvairios pramoginės programos, pvz., Televizija, radijas, vaizdo įrašai, garsas ar žaidimai. pagal geresnį „Rockchip 3288 quad core“ procesorių.

NW156 应用 图

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprus ryšio pajėgumas, išskirtinis aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* Turtinga patirtis monitorių ir kompiuterių produktų eksporto srityje. Atsižvelgdami į kliento poreikius, pasirenkame tinkamą transportavimo būdą ir stengiamės patenkinti kliento pristatymo datą.

* Palieskite transportavimo sprendimus

„Neway“ pastatė savo reputaciją transporto rinkoje, pasiūlydama aukščiausios kokybės jutiklinio ekrano ir „touchmonitor“ sprendimus. Iš tiesų, „Neway“ produktai yra įrodytas sprendimas registruotis oro uostuose, bilietų pardavimo automatai metro stotyse ir kiti sistemos integratoriai transporto srityje. „Neway“ yra pasiryžusi pristatyti naujausius „touch“ sprendimus ir suteikti klientams aukščiausios kokybės patirtį.

* RoHS, patvirtinantis, kad, remiantis bandymų metu atliktais bandymais, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos reikalavimus: 2002/95 / EB, 2005/618 / EB.

* Q. Kiek kainuos skubaus pristatymo kaina?

A: Skubaus pristatymo kaina priklauso nuo mėginio kiekio, svorio, kartono matavimo ir šalies, kurią norite siųsti. Galite sužinoti mūsų pardavėjo asmenį, kad gautumėte tikslią informaciją.

Tyrimo