Nauja tabletė

Naujas planšetinis kompiuteris NW156, 15,6 colio IP65 „Android“ POE jutiklinis ekranas „Wifi“ nauja tabletė balta spalva. - Gražus kompaktiškas dizainas medicinos reikmėms - 15,6 colių 1920x1080 IPS skydelis - su talpiniu daugiafunkciniu skydeliu - Android 5.1 OS, RK3288 keturių branduolių procesorius - 2GB DDR3, 8GB NAND Falsh - WIFI / BT / kamera / ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Nauja tabletė

NW156, 15,6 colio IP65 „Android“ POE jutiklinio ekrano „Wifi“ nauja tabletė balta spalva.

- Gražus kompaktiškas dizainas medicinos reikmėms

- 15,6 colių 1920x1080 IPS skydelis

- Su „Capacitive Multi-touch Panel“

- „Android 5.1“ OS, RK3288 keturių branduolių procesorius

- 2GB DDR3, 8GB NAND Falsh

- WIFI / BT / Kamera / POE

NW156 图片 _01

Nauja planšetinio kompiuterio funkcija:

NW156 图片 _02

Nauja lentelės specifikacija:

NW156 图片 _03

Apie mus :

„Quanzhou NEWAY Industrial Limited“ yra profesionali ir globalizuota OEM ir ODM paslaugų teikėja, kuri specializuojasi elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimuose ir taikymuose nuo 2002 metų.

Mes dalyvaujame elektroninių gaminių projektavime, gamyboje, rinkodaroje ir pristatyme. Klientų pasitenkinimas yra mūsų galutinis tikslas, kuris kartu siekia laimėti abipusį laimėjimą su partneriais visame pasaulyje.

NAUJIENOS APŽVALGA (1)

* Išskirtinis našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, stiprus ryšio pajėgumas, išskirtinis aplinkos pritaikymas ir tvirtumas, aukštos integracijos galimybės, puikus stabilumas

* 17+ metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT LCD jutiklinio monitoriaus / atviro rėmo liečiamojo monitoriaus / įterptųjų terminalų plokštės kompiuterio srityje ir tt Daugiausia eksportuojama į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Mes padedame klientams kurti novatoriškus, protingus ir elegantiškus ieškojimo sprendimus. Todėl „Neway“ produktai yra labai pritaikyti aplinkai, užtikrinant aukštą stabilumą ir konkurencingą kainą.

* RoHS, patvirtinantis, kad, remiantis bandymų metu atliktais bandymais, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos reikalavimus: 2002/95 / EB, 2005/618 / EB.

* Klausimas. Kaip apie importo mokesčius?

A: Kai importuojate produktus iš kitos šalies, visada yra galimybė mokėti importo mokesčius. Mes galime padėti sumažinti ir išvengti importo mokesčių, deklaruodami mažas kainas, deklaruodami turinį kaip „elektroninius priedus“ ar kitus daiktus ir pristatydami paprastą pakuotę.

Ar turite klausimų? Susisiekite su manimi dabar! Mes tikimės bendradarbiauti su jumis!

Tyrimo