Monitor medicinos

Monitorius „Medical NW156“, 15,6 colio IP65 „Android POE“ planšetinis kompiuteris, baltas - gražus kompaktiškas dizainas, skirtas naudoti medicinoje - 15,6 colio 1920x1080 IPS skydelis - su talpiu daugialypiu jutikliniu skydeliu - „Android 5.1“ OS, RK3288 keturių branduolių procesorius - 2 GB DDR3, 8 GB „NAND Falsh“ - WIFI / BT / Fotoaparatas / POE
Pokalbis dabar

Informacija apie

Monitor medicinos

NW156, 15,6 colio IP65 „Android POE“ planšetinis kompiuteris, baltos spalvos

- Gražus kompaktiškas dizainas, skirtas naudoti medicinoje

- 15,6 colio 1920x1080 IPS skydelis

- Su talpiuoju daugialypiu jutikliniu skydeliu

- „Android 5.1“ OS, RK3288 keturių branduolių centrinis procesorius

- 2 GB DDR3, 8 GB „NAND Falsh“

- WIFI / BT / kamera / POE


Stebėkite medicinines savybes:

NW156 图片 _01.jpg

NW156 图片 _02.jpg


Monitoriaus medicininės specifikacijos:

NW156 图片 _03.jpg

Monitoriaus taikymas medicinoje:

NW156 应用 图

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparus vandeniui ir dulkėms, todėl gaminys nėra apsaugotas nuo dulkių, vandens ir kitų blogų aplinkos sąlygų, be to, jis tinkamas naudoti tiek lauke, tiek vidaus patalpose.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę paramą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* AFC pervežimo sprendimas:

„Neway“ skystųjų kristalų ekranas, turintis antivibraciją, atsparumą smūgiams, mažas energijos sąnaudas ir plataus diapazono įtampą, tenkina greitai besivystančią transporto pramonę, rodo rinkos paklausą. „Neway“ sukūrė skystųjų kristalų monitorius, skirtus keleiviams teikti įvairaus pobūdžio informaciją ir pramogas, taip pat teikti daug techninės informacijos ir darbo platformą pagrindiniams prižiūrėtojams.

* „Neway“ turi daug patirties priimant daugybę klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno kliento, kuris apsilankys pas mus, ir tikimės, kad abi pusės savo pastangomis galėsime sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra laukiami.

* Kl .: Ar numatytoji įrenginio kalba yra anglų?

A: Žinoma, mūsų įrenginys palaiko daugiakalbes, pvz., Anglų, ispanų, portugalų, prancūzų, vokiečių, lenkų, japonų, rusų ir kt.

Tyrimo