Žaidimų planšetinis kompiuteris

Žaidimų planšetinis kompiuteris NW156, 15,6 colio IP65 „Android POE“ planšetinis kompiuteris, baltas - gražus kompaktiškas dizainas, skirtas naudoti medicinoje - 15,6 colio 1920x1080 IPS skydelis - su talpiu daugialypiu jutikliniu skydeliu - „Android 5.1“ OS, RK3288 keturių branduolių procesorius ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Žaidimų planšetinis kompiuteris

NW156, 15,6 colio IP65 „Android POE“ planšetinis kompiuteris, baltos spalvos

- Gražus kompaktiškas dizainas, skirtas naudoti medicinoje

- 15,6 colio 1920x1080 IPS skydelis

- Su talpiuoju daugialypiu jutikliniu skydeliu

- „Android 5.1“ OS, RK3288 keturių branduolių centrinis procesorius

- 2 GB DDR3, 8 GB „NAND Falsh“

- WIFI / BT / kamera / POE

NW156 图片 _01.jpg

„Gaming Tablet PC“ produkto apžvalga ir matmenys:

NW156 图片 _02.jpg


Žaidimų planšetinio kompiuterio specifikacijos:

NW156 图片 _03.jpg

Taikymas:

NW156 应用 图

* Darbo temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinė oro drėgmė 10% ~ 90% (be kondensacijos), 365 dienos * 24 valandos dirbant bet kokiu oru. Priimkite pramoninio valdymo HD LCD ekraną ir LED ekrano apšvietimą, paryškinkite vaizdą, puikios spalvos.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Touch“ sprendimai pramonės įmonėms:

„Neway“ siūlo pramoninio stiprumo jutiklinį ekraną ir jutiklinio monitoriaus sprendimus. Mūsų jutikliniai ekranai yra pakankamai tvirti ir patikimi, kad juos būtų galima pritaikyti reiklioje pramonės aplinkoje, kur vyrauja dulkės ir skysčiai. Pritaikytas pramonės poreikiams, „Neway“ gaminius galima valdyti neribotu liečiamuoju stiliumi, pavyzdžiui, pirštais, pirštinėmis su rankomis ir tt. Interaktyvusis žmogaus ir mašinos sąsajos ekranas leidžia darbuotojams valdyti mašinas intuityviau ir daug lengviau valdyti. Mes teikiame pažangiausias technologijas ir platų sprendimų spektrą, pasižymintį aukšta kokybe ir ilgalaikiu patikimumu.

* CE, kuris patvirtina, kad mūsų gaminiai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB Annes III nuostatas.

* Kl .: Koks jūsų lietimo metodas?

A: Talpinis prisilietimas, varžinis prisilietimas, IR prisilietimas ir kt.

Hot Tags: žaidimų planšetinis kompiuteris, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like