PC remiantis tabletės

N97, 9.7" tvirtas taksi mobiliųjų duomenų Terminal.Applying 4-kampe Vibroizoliacinė tarpinė ir IP64 reitingas, siūlo 360 ° apsaugos neleisti šoką, dulkių & vandens, montavimo, sudėtingų pramonės aplinkoje.-9,7" 1024 x 768 IPS ekranas su talpinė touch - sankryþos pramoninės Dizainas su IP64 reitingas - galingas Freescale iMx.6 Quad Core - RS232, RS485, RS422, Gpio, CAN magistralės, LAN - WinCE 7.0 /Android 5.1.1 /Linux debain 8,0 OS - pasirinktinai: POE (Power Over Ethernet), 3 G, GPS, WIFI, Bluetooth, kamera & mikrofonas, baterijos
Pokalbis dabar

Informacija apie

PC remiantis tabletės

N97, 9.7" tvirtas taksi mobiliojo duomenų terminalo

Taikant 4 kampe Vibroizoliacinė tarpinė ir IP64 reitingas, siūlo 360 ° apsaugos neleisti šoką, dulkių & vandens, montavimo pramonės sudėtingomis.

-9,7" 1024 x 768 IPS ekranas su talpinė jutikliniu

-Tvirtos pramoninio dizaino IP64 reitingas

-Galingas Freescale iMx.6 Quad Core

-RS232, RS485, RS422 Gpio, CAN magistralės, LAN

-7,0/Android 5.1.1 winCE /Linux debain 8,0 OS

-Pasirinktinai: POE (Power Over Ethernet), 3G, GPS, WIFI, Bluetooth, kamera & mikrofonas, baterijos

N97-详情页.jpg

PC remiantis tablečių sąsajos:

PC-N97详情页-V1.1 (4).jpg

PC remiantis tabletės funkcija:

IP64-头像.jpg

PC remiantis tabletės specifikacija:

PC-N97详情页-V1.1 (7).jpg

Bāzētajiem tabletės R&D komanda:

Mes turime profesionalių R&D komanda gali pasiūlyti OEM & ODM paslaugos su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymas, perkelti jūsų idėjas į materialų įtaisą arba sistemą.

RD.jpg

* Su low cost, ma˛o energijos suvartojimo, Paskutinis ryšį ir ekrano technologija, unikalaus dizaino ir aukštos kokybės tirpalas, mūsų produktai yra suitalbe tvirtas pramonės aplinkoje.

* Neway įkurta 2001 metais, mes visada atkreipti mūsų dėmesį į mokslinių tyrimų ir plėtros, produktų, su turtingą patirtį teikiant skydo kompiuteris ir monitorius į worldside šalį.

* ATM

Pažangios saugos, stabilumo ir ilgaamžiškumo labai svarbu ATM sektoriuje. Mes sukūrėme pramonės jutiklinis ekranas LCD ekranas, lengva įdiegti ir išlaikyti. Jie gali dirbti puikiai nuolat dieną ir naktį, jie gali būti paleisti tinkamai, net ir atšiauriomis sąlygomis.

* Neway yra labai patyrę, kurti ir tinkinti elektroniniai valdymo įtaisai, nurodyto kliento poreikius. Neway ir siūlo visą eilutę R&D techninių tarnybų, įskaitant pramoninio dizaino & sistemos struktūros projektavimas, PCB dizainas & aparatūros projektavimas, programinės-aparatinės įrangos & programinės įrangos kūrimo, taip pat sistemų integraciją.

* Klausimas: Kodėl turėčiau rinktis NEWAY?

A: NEWAY profesionalus LCD Touch monitorius gamintojas su profesionalų gamybos ir QC komandos, mes turime kvalifikuotus darbuotojus ir pažangias galimybe ir pasiūlyti naujausias cuttingedge technologijos. Turime CE, FCC, ISO 9001, EMC ir RoHS ect sertifikavimo. Mes didžiuojamės ne tik uždirbti jūsų verslui, bet uždirbti jūsų pasitikėjimą.


Hot Tags: PC remiantis tabletės, Kinija, tiekėjų, gamintojų, didmeninės, pritaikyti, pigus, įsigyti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like