Geriausiai tvirtas "Android" tabletė

N97, 9.7" tvirtas taksi mobiliųjų duomenų Terminal.Applying 4-kampe Vibroizoliacinė tarpinė ir IP64 reitingas, siūlo 360 ° apsaugos neleisti šoką, dulkių & vandens, montavimo, sudėtingų pramonės aplinkoje.-9,7" 1024 x 768 IPS ekranas su talpinė touch - sankryþos pramoninės Dizainas su IP64 reitingas - galingas Freescale iMx.6 Quad Core - RS232, RS485, RS422, Gpio, CAN magistralės, LAN - WinCE 7.0 /Android 5.1.1 /Linux debain 8,0 OS - pasirinktinai: POE (Power Over Ethernet), 3 G, GPS, WIFI, Bluetooth, kamera & mikrofonas, baterijos
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausiai tvirtas "Android" tabletė

N97, 9.7" tvirtas taksi mobiliojo duomenų terminalo

Taikant 4 kampe Vibroizoliacinė tarpinė ir IP64 reitingas, siūlo 360 ° apsaugos neleisti šoką, dulkių & vandens, montavimo pramonės sudėtingomis.

-9,7" 1024 x 768 IPS ekranas su talpinė jutikliniu

-Tvirtos pramoninio dizaino IP64 reitingas

-Galingas Freescale iMx.6 Quad Core

-RS232, RS485, RS422 Gpio, CAN magistralės, LAN

-7,0/Android 5.1.1 winCE /Linux debain 8,0 OS

-Pasirinktinai: POE (Power Over Ethernet), 3G, GPS, WIFI, Bluetooth, kamera & mikrofonas, baterijos

N97-详情页.jpg

Geriausias tvirtas "Android" tabletė sąsajos:

PC-N97详情页-V1.1 (4).jpg

Geriausias tvirtas "Android" tabletė bruožas:

IP64-头像.jpg

Geriausias tvirtas "Android" tabletė specifikacija:

PC-N97详情页-V1.1 (7).jpg

Sertifikatai:

Neway ir yra ISO9001: 2008 sertifikuota, produktai, gauti sertifikatus, įskaitant CE, FCC, ROHS, CCC ir pan. Iki šiol Neway ir taip pat pelnė "Fujian technologijų įmonė" garbės titulą ir sertifikatus, kaip HDMI taikantysis patvirtintas registruotieji...

Certificate.jpg

* Su low cost, ma˛o energijos suvartojimo, Paskutinis ryšį ir ekrano technologija, unikalaus dizaino ir aukštos kokybės tirpalas, mūsų produktai yra suitalbe tvirtas pramonės aplinkoje.

* Neway įkurta 2001 metais, mes visada atkreipti mūsų dėmesį į mokslinių tyrimų ir plėtros, produktų, su turtingą patirtį teikiant skydo kompiuteris ir monitorius į worldside šalį.

* Navigacijos & matavimo

Derinant GPS technologija su Neway's stebėti ir kontroliuoti platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimo srityje, Neway's monitorių ir valdymo platformų yra plačiai naudojami automobilyje navigacijos įranga, radarų sistemos, GPS navigacijos sistema, Echolotai sistema ir t. t.

* Mūsų produktų eksportuojamos į ES, Amerikoje, Azijoje ir tt, ir turėjo puikią reputaciją rinkoje visame pasaulyje. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikus aptarnavimas, mūsų įmonė gavo patvirtinamais ataskaitoms ir sertifikatams, CE, FCC, ir taip toliau.

* Q: ar jūsų talpinė atidaryti rėmelį monitorius stabilus ar ne?

A: prisilietus atjauta - talpinė hmi visada laikomas lengvai sukelti kaltės liesti becase acciventally Touch. Prašome atkreipti dėmesį, kad tik liesti stiprumas yra uo – 25g, veiksmas gali būti paėmė HMI.


Hot Tags: geriausiai tvirtas "Android" tabletė, Kinija, tiekėjų, gamintojų, didmeninės, individualų, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like