Geriausias „Android 9“ planšetinis kompiuteris

Geriausias „Android 9“ planšetinis kompiuteris N97, 9,7 colio taksi mobilusis duomenų terminalas - 9,7 '' 1024x768 IPS ekranas su talpiniu prisilietimu - Tvirtas pramoninis dizainas su IP64 įvertinimu - Galingas „Freescale iMx.6“ keturių branduolių - RS232, RS485, RS422, „Gpio“, CAN magistralė, LAN - „WinCE 7.0“ / „Android 5.1.1“ / „Linux“ 8.0 OS versija - pasirenkama: POE („Power over Ethernet“), 3G, GPS, WIFI, „Bluetooth“, fotoaparatas ir mikrofonas, akumuliatorius
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausias „Android 9“ planšetinis kompiuteris

N97, 9.7 '' Tvirtas taksi mobilusis duomenų terminalas

- 9,7 '' 1024x768 IPS ekranas su talpiniu jutikliu

- Tvirtas pramoninis dizainas, turintis IP64 reitingą

- galinga „Freescale iMx.6“ keturių branduolių sistema

- RS232, RS485, RS422, „Gpio“, CAN magistralė, LAN

- „WinCE 7.0“ / „Android 5.1.1“ / „Linux debin 8.0 OS“

- Neprivaloma: POE („Power over Ethernet“), 3G, GPS, WIFI, „Bluetooth“, fotoaparatas ir mikrofonas, akumuliatorius


Geriausios „Android 9“ planšetinio kompiuterio funkcijos:

N97- 详情 页 .jpg

PC-N97 详情 详情 -V1.1 (4) .jpg

Geriausios „Android 9“ planšetės specifikacijos:

PC-N97 详情 页 -V1.1 (7) .jpg

Geriausios „Android 9“ planšetinių kompiuterių programos:

LLP kompiuterio ginklo taikymas

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT skystųjų kristalų ekraną, pasirenkamą varžos / talpos jutikliu, priekinis skydelis turi atitikti IP65 atsparumą dulkėms ir vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio gaubtas su efektyviu šilumos išsiskyrimu.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Avionika:

Pateikite ryškią spalvą ir aiškumą tvirtiems plokščių monitorių duomenims ar grafinėms programoms. Spalvotosios aktyviosios matricos technologija suteikia mažai energijos, o vaizdai neiškraipomi. Didelė skiriamoji geba, geri kontrasto santykiai ir labai platūs žiūrėjimo kampai. Garantuojama mechaninė ir elektroninė sąsaja, lengvai montuojama ir prijungiama prie kliento įrangos.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir pan.

* Klausimas: kokia tavo paslauga?

A: garantinis aptarnavimas: 1 metų garantija;

OEM ir ODM: klientams galime pasiūlyti pritaikytas OEM ir ODM paslaugas.

Pažadame, kad pateiksime aukščiausios kokybės produktus, profesionalų saugesnį pardavimą, o visi produktai bus išbandyti prieš išsiunčiant.

Tyrimo