„Android“ planšetinis kompiuteris

„Android“ planšetinis kompiuteris N97, 9,7 '' Tvirtas „POE“ mobiliųjų duomenų terminalas, 10 colių „Android“ planšetinis kompiuteris, turintis 4 kampų guminį kilimėlį ir IP64 reitingą, siūlo 360 ° apsaugą, apsaugančią nuo smūgio, dulkių ir vandens, montuojant sudėtingoje pramoninėje aplinkoje. - Tvirtas pramoninis dizainas su IP64 reitingu ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

„Android“ planšetinis kompiuteris

N97, 9,7 '' Tvirtas POE mobiliųjų duomenų terminalas, 10 colių „Android“ planšetinis kompiuteris


- Galingas „Freescale iMX.6“ keturių branduolių 1 GHz sprendimas

- OS: „Android 5.1.1“ / „WinCE7.0“ / „Linux Debian7.0“

- RS232 / 485/422, RJ45 LAN, GPIO, CAN magistralė, USB, HDMI

- Neprivaloma: POE („Power over Ethernet“), 3G, GPS, WIFI, „Bluetooth“, fotoaparatas ir mikrofonas, akumuliatorius

N97- 详情 页 .jpg

„Android“ planšetinių kompiuterių sąsajos:

PC-N97 详情 详情 -V1.1 (4) .jpg

„Android“ planšetinio kompiuterio specifikacija:

PC-N97 详情 页 -V1.1 (7) .jpg

„Android Tablet Car PC“ programa:

„Android“ planšetinių kompiuterių kompiuteris turi daug išteklių, skirtų pritaikyti įvairiose srityse, pvz. elektros energijos pramonė, maitinimas ir pramogos, uosto terminalas, konteinerių gabenimas ir kt.

LLP kompiuterio ginklo taikymas

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED ekrano apšvietimas, naudojant LED foninio apšvietimo technologiją kartu su aukštos raiškos pramoniniu A klasės ekranu, yra ilgesnis tarnavimo laikas, o ekranas parodytas prabangesnis, spalvingesnis.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Tipinės programos: žaidimų automatai, foto kabinos, kavos kioskai, medicininė įranga, KTV aparatai, bilietų spausdintuvas, bankomatas, pramoninės valdymo mašinos, pašto dėžutė, prekybos centras, prekybos centras, įdėtos spintelės.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir kt., Ir turėjo puikią reputaciją visoje pasaulio rinkoje. Siekdama tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamas ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir pan.

* Q. Ar galime savo logotipą atspausdinti ant vienetų ar pakuotės?

A: Funkcinio įvertinimo pavyzdžių tikrinimas, tik neutralus įpakavimas ir jokių logotipų spausdinimas. MP užsakymui mes galime spausdinti ant gaminio ir pakuotės su jūsų įgaliotu logotipu.

Tyrimo