10 colių Android planšetinis kompiuteris

10 colių „Android“ planšetinis kompiuteris „N97“, 9,7 colių „Android“ mobiliųjų duomenų terminalas 10 colių „Android“ planšetinis kompiuteris, naudojant „4-Corner Rubber Mat“ ir „IP64“ įvertinimus, siūlo 360 ° apsaugą, kad būtų išvengta smūgių, dulkių ir vandens. - Tvirtas pramoninis dizainas su IP64 įvertinimu ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

10 colių „Android“ planšetinis kompiuteris

N97, 9.7 '' Tvirtas POE mobiliųjų duomenų terminalas 10 colių „Android“ planšetiniame kompiuteryje

Taikant „4-Corner Rubber Mat“ ir „IP64“ įvertinimus, užtikrinama 360 ° apsauga, apsauganti nuo smūgio, dulkių ir vandens, montavimo sudėtingoje pramoninėje aplinkoje.

- Galingas „Freescale iMX.6 Quad core 1GHz“ sprendimas

- OS: Android 5.1.1 / WinCE7.0 / Linux Debian7.0

- RS232 / 485/422, RJ45 LAN, GPIO, CAN magistralės, USB, HDMI

- Pasirenkama: POE (maitinimas per Ethernet), 3G, GPS, WIFI, „Bluetooth“, kamera ir mikrofonas, baterija

N97- 详情 页 .jpg

10 colių „Android“ planšetinio kompiuterio dizainas:

PC-N97 详情 页 -V1.1 (4) .jpg

10 colių „Android“ planšetinio kompiuterio specifikacija:

PC-N97 详情 页 -V1.1 (7) .jpg

10 colių „Android“ planšetinio kompiuterio programa:

10 colių „Android“ planšetiniame kompiuteryje veikia daugybė sričių, pvz. elektros energijos pramonė, maitinimas ir pramogos, uosto terminalas, krovinių gabenimas konteineriais ir tt 10 colių „Android“ planšetinis kompiuteris yra aukštos kokybės dizainas ir plačiai naudojamas Europos šalyse, JAV, Japonijoje ir kt.

LLP kompiuterio pritaikymas

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparumą vandeniui ir dulkėms, neleidžia gaminiui apsaugoti nuo dulkių, vandens ir kitos blogos aplinkos.

* Neway yra brandi patyrusi kompanija, turinti elektroninėje srityje daugiau kaip 16 metų, aukštos kokybės ir konkurencingos kainos rinkoje. Be to, mes turime didžiausią lankstų OEM paslaugą, kuri suteiks kiekvienam klientui nurodytą dizainą.

* Pramonės svetainės:

Pramoninė kontrolė, mechaninė kontrolė, automatikos įranga, CNC staklės, surinkimo linija, HMI valdymas, inžinerinės mašinos ir kt.

* CE, kuris patvirtina, kad mūsų produktai atitinka visas Tarybos direktyvos 2004/108 / EB III skyriaus nuostatas.

K: Kas yra Neway?

AY NEWAY yra lyderis, teikiantis patikimus novatoriškus ir automatizuotus produktus bei sprendimus. „Neway“ siūlo visapusišką sistemos integraciją, techninę įrangą, programinę įrangą, į klientus orientuotas projektavimo paslaugas ir pasaulinę logistikos paramą; visų pirma remia pirmaujančios pramonės ir e. verslo e. verslo sprendimai.

Tyrimo