Vaizdo perjungiklis tiesioginiam srautui

PVS0613U, nešiojamas 6 kanalų SDI / HDMI kelių formatų srautinis AV komutatorius * Nesuspaustas fiksavimas tiesioginiam srautui, atitinka UVC&stiprintuvą; UAC * 13,3 colių FHD IPS skystųjų kristalų ekranas * AV komutatorius su 6 kanalų įėjimais: 4 × SDI&stiprintuvas; 2 × HDMI * 1 × USB tipo C išvestis, 2 × SDI&stiprintuvas; 1 × HDMI PGM išvestis, 1 × SDI&stiprintuvas; 1 × HDMI ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

PVS0613U, nešiojamas 6 kanalų SDI / HDMI daugiaformatasVaizdo perjungiklis tiesioginiam srautui

* Nesuspaustas vaizdo įrašų perjungėjas, norėdamas transliuoti tiesiogiai, laikykitės UVC&stiprintuvo; UAC

* 13,3 colių FHD IPS skystųjų kristalų ekranas

* 6 kanalų įėjimai: 4 × SDI&stiprintuvas; 2 × HDMI

* Automatiškai aptinkamas kelių formatų įvestis ir pasirenkamas PGM išėjimų formatas

* T-Bar / AUTO / CUT perėjimai&stiprintuvas; Maišymo / išblukimo / valymo perėjimo efektai

* PIP režimo dydis ir padėtis reguliuojami

* Palaikykite garso maišymo ir AFV režimą

* GPIO „Tally“, FTB - avarinėms situacijoms

PVS0613U-1

Funkcija:

PVS0613U-5

PVS0613U-4Sąsaja:

PVS0613U-6
Specifikacija:

PVS0613U-7


Apie „RD Team“:

Mes turime profesionalią R&stiprintuvą; D komanda gali pasiūlyti OEM&stiprintuvą; „ODM Services“ su aparatinės ir programinės įrangos pritaikymu, kuris jūsų idėjas perkelia į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD

* Naudojant patikimą pramoninės klasės pagrindinę plokštę. Palaikykite įterptą, montuojamą ant sienos, ant stovo, stalinį, konsolinį palaikymą. Pasirenkama juoda arba sidabrinė spalva. IP65 klasės vandeniui, dulkėms atsparus priekinis skydelis.

* Šiuo metu produktai eksportuojami į užjūrio šalis, turintys gerą reputaciją.

* „Touch Solutions for Industrial“:

„Neway“ siūlo pramoninio stiprumo jutiklinio ekrano ir jutiklinio stebėjimo sprendimus. Mūsų lietimui jautrūs ekranai yra pakankamai tvirti ir patikimi, kad juos būtų galima pritaikyti sudėtingose ​​pramoninėse aplinkose, kur vyrauja dulkės ir skysčiai. Sandarūs pagal pramonės reikalavimus, „Neway“ gaminiai gali būti valdomi neribotais prisilietimo pieštukais, pvz., Pirštais, ranka su pirštinėmis ir kt. Interaktyvus žmogaus ir mašinos sąsajos ekranas leidžia darbuotojams valdyti mašinas intuityviau, lengvai valdant. Mes teikiame pažangiausias technologijas ir platų sprendimų asortimentą su aukšta kokybe ir ilgalaikiu patikimumu.

* „Neway“ turi didelę patirtį kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, atsižvelgiant į kliento poreikius. „Neway“ siūlo visos linijos R& D technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino& sistemos struktūros projektavimas, PCB projektavimas&stiprintuvas; aparatūros projektavimas, programinės aparatinės įrangos&stiprintuvas; programinės įrangos projektavimas, taip pat sistemos integravimas.

* Klausimas: kaip jūs man išsiųsite prekes?

A: gabenti oru jūra ir išreikšti. Mes bendradarbiaujame su tokiais tarptautiniais ekspresais kaip DHL, UPS, FedEx, TNT, kad klientai galėtų greitai gauti savo prekes.

Hot Tags: Vaizdo perjungiklis tiesioginiam srautui, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like