USB vaizdo perjungiklis

PVS0615U,Nešiojami 6CH SDI / HDMI daugiaformačio USB vaizdo jungiklis * Nesuspaustas fiksavimas USB vaizdo perjungikliui, atitinka UVC &UAC * Nešiojami All-In-One dizainas su 15,6 colių FHD LCD ekranas multiview * 6 kanalo įėjimai: 4×SDI ir 2×HDMI / DVI-I/ VGA / USB * 1×USB tipo C out, 3×SDI PGM / ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

PVS0615U, Nešiojami 6CH SDI / HDMI daugiaformačio USB vaizdo jungiklis

* Nesuglaudintas fiksavimas USB vaizdo perjungikliui, atitinka UVC &UAC

* Nešiojami All-In-One dizainas su 15,6 colių FHD LCD ekranas multiview

* 6 kanalų įėjimai: 4×SDI ir 2×HDMI/ DVI-I/ VGA/ USB

* 1×USB tipo C out, 3×SDI PGM / AUX out

* 2×HDMI PGM & 1×HDMI multiview out

* Multiformat įvesties automatiškai aptiktas ir PGM / AUX išvesties formatas pasirenkamas

* T-Bar / AUTO / CUT perėjimai ir MIX / FADE / WIPE poveikis

* Luma raktas / Chroma raktas / Įrašymo /

* Garso maišytuvas: TRS audio &SDI, HDMI, USB įdėtasis garsas

PVS0615U-1


Funkcija:

PVS0615U-2

PVS0615U-4

 

Sąsaja:

PVS0615U-8


 

Specifikacijos:

PVS0615U-7

Apie RD komandą:

Mes turime profesionalią R&D komandą, kuri gali pasiūlyti OEM &ODM paslaugas su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymu, kuris perkelia jūsų idėjas į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD

* Darbinė temperatūra: -20~70°C, santykinė drėgmė 10%~90% (nekondensuojanti), 365 dienos*24 valandos dirbant oru. Priimkite pramoninį valdymą HD LCD ekranas ir LED foninio apšvietimo ekranas, pažymėkite paveikslėlį, puikią spalvą.

* Įmonė turi pažangią gamybos perdirbimo įrangą ir stabilią medžiagų tiekimo grandinę, užtikrinančią produktų gamybą ir kokybę.  Produktai šiuo metu eksportuojami į užsienio šalis, turi geras reputacijas.

* "Point-of-Sale" jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai leido pardavėjams sumažinti išlaidas, o klientams - mėgautis patogumu.

* "Neway" laiku stebės klientų testą, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius santykius su klientais.

* Q: Ar galite padaryti pritaikymą man?

A: Kaip 12 metų Kinijos pramonės skydelio PC gamykla, mes esame profesionalūs pramoninių kompiuterių linijoje, išskyrus aukštos kokybės, savalaikį pristatymą, pritaikymą yra vienas iš mūsų pagrindinių konkurencingumo ir paslaugų, kurias siūlome savo pritaikymui. Išvaizda, struktūra, sistema, procesorius, pagrindinė plokštė, atmintis, saugojimas, funkcija, I / O prievadas ir tt, visi jie gali būti pritaikyti kaip jūsų reikalavimas. Išskyrus produktus, mes taip pat siūlome jums profesionalų sprendimą ir pasiūlymą pagal jūsų projektą.

Hot Tags: usb vaizdo perjungiklis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like