Perjungiklis su 15,6 colio

Perjungiklis su 15,6 colio, PVS0615,6 kanalo daugiaformatis vaizdo komutatorius * Nešiojamas „viskas viename“ dizainas su 15,6 colio FHD LCD ekranu * 6 kanalų įėjimai: 4 × SDI ir 2 × DVI-I / HDMI / VGA / USB * 3 × SDI PGM išvestis (1 × AUX), 2 × HDMI PGM&1 × HDMI daugialypė išvestis * Automatiškai nustatomas įvesties formatas ir pasirenkamas PGM / AUX išvesties formatas * „T-Bar“ / AUTO / CUT perėjimai ir „MIX / FADE / WIPE“ efektai * „Luma Key“ / „Chroma Key“ virtualiai studijai * PIP / POP lango dydis ir padėtis reguliuojama * Įrašykite PGM vaizdo įrašą į SD kortelę, iki 1080p60 * Garso maišytuvas: TRS audio&SDI, HDMI, įterptasis USB garsas
Pokalbis dabar

Informacija apie

Perjungiklis su 15,6 colio

PVS0615,6 kanalo daugiaformatis vaizdo komutatorius

* Nešiojamas „viskas viename“ dizainas su 15,6 colio FHD LCD ekranu

* 6 kanalų įėjimai: 4 × SDI ir 2 × DVI-I / HDMI / VGA / USB

* 3 × SDI PGM išvestis (1 × AUX), 2 × HDMI PGM&stiprintuvas; 1 × HDMI daugialypė išvestis

* Automatiškai nustatomas įvesties formatas ir pasirenkamas PGM / AUX išvesties formatas

* „T-Bar“ / AUTO / CUT perėjimai ir „MIX / FADE / WIPE“ efektai

* „Luma Key“ / „Chroma Key“ virtualiajai studijai

* PIP / POP lango dydis ir padėtis reguliuojami

* Įrašykite PGM vaizdo įrašą į SD kortelę, iki 1080p60

* Garso maišytuvas: TRS audio&stiprintuvas; SDI, HDMI, USB įterptasis garsas


Perjungiklis su 15,6 colio

1

2

3

4

5

6

Perjungiklis su 15,6 colio specifikacija:

9

Perjungiklis su 15,6 colio programomis:

7

* Su mažomis sąnaudomis, mažomis energijos sąnaudomis, naujausiomis lietimui jautrių ekranų technologijomis, unikaliu dizainu ir aukštos kokybės sprendimais, mūsų produktai yra tinkami tvirtai pramoninei aplinkai.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Pramonės svetainės:

Pramoninis valdymas, mechaninis valdymas, automatikos įranga, CNC staklės, surinkimo linija, HMI valdymas, inžinerijos mašinos ir kt.

* „Neway“ monitoriai daugiausia parduodami Europai, Šiaurės Amerikai, Australijai, Korėjai, Japonijai, Taivaniui, Honkongui, Kinijai ir kitiems regionams bei šalims. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namuose ir užsienyje, o rinkos dalis kiekvienais metais didėja.

* Klausimas: Ar turite IPS PANELĮ?

A: TAIP, IPS su plačiu žiūrėjimo kampu.


Hot Tags: jungiklis su 15,6 colio, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti