SDI vaizdo perjungiklis

PVS0615U, nešiojamas 6 kanalų SDI / HDMI daugiaformatis SDI vaizdo komutatorius * Nesuspaustas tiesioginio vaizdo vaizdo komutatoriaus fiksavimas, atitinka UVC&stiprintuvą; UAC * nešiojamas „viskas viename“ dizainas su 15,6 colio FHD LCD ekranu daugybei vaizdų * 6 kanalų įėjimams: 4 × SDI ir 2 × HDMI / DVI-I / VGA / USB * 1 × USB tipo C išvestis, 3 × SDI. ..
Pokalbis dabar

Informacija apie

PVS0615U, nešiojamas 6 kanalų SDI / HDMI kelių formatų SDI vaizdo jungiklis

* Nesuspaustas gaudymas gyvam sdivideoswitcher, laikykitės UVC&stiprintuvo; UAC

* Nešiojamas „viskas viename“ dizainas su 15,6 colio FHD skystųjų kristalų ekranu, leidžiančiu daugybei vaizdų

* 6 kanalų įėjimai: 4 × SDI ir 2 × HDMI / DVI-I / VGA / USB

* 1 × USB tipo C išvestis, 3 × SDI PGM / AUX išvestis

* 2 × HDMI PGM&stiprintuvas; 1 × HDMI daugialypė išvestis

* Automatiškai nustatomas daugiaformatis įėjimas ir pasirenkamas PGM / AUX išvesties formatas

* „T-Bar“ / AUTO / CUT perėjimai ir „MIX / FADE / WIPE“ efektai

* „Luma“ raktas / „Chroma“ raktas / įrašymo įrenginys /

* Garso maišytuvas: TRS audio&stiprintuvas; SDI, HDMI, USB įterptasis garsas

PVS0615U-1


Funkcija:

PVS0615U-2

PVS0615U-4


Sąsaja:

PVS0615U-8Specifikacija:

PVS0615U-7

Apie „RD Team“:

Mes turime profesionalią R&stiprintuvą; D komanda gali pasiūlyti OEM&stiprintuvą; „ODM Services“ su aparatinės ir programinės įrangos pritaikymu, kuris jūsų idėjas perkelia į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT skystųjų kristalų ekraną, pasirinktinai varžinį / talpinį jutiklį, priekinis skydelis atitinka IP65 atsparumą dulkėms ir vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio korpusas, efektyviai išsklaidantis šilumą.

* Bendrovė turi pažangią gamybos perdirbimo įrangą ir stabilią medžiagų tiekimo grandinę, kad būtų užtikrinta produktų gamyba ir kokybė. Šiuo metu produktai yra eksportuojami į užjūrio šalis, turintys gerą reputaciją.

* „Touch Solutions for Retail&“; Svetingumas:

Pirmos klasės lietimu ir estetine išvaizda „Retail Solutions“ padės jums dirbti produktyviau ir gauti daugiau pardavimo pajamų. Pardavimų jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai leido pardavėjams sumažinti išlaidas ir klientams mėgautis patogumu. Mes siūlome tiek standartinį, tiek pritaikytą jutiklinį produktą, kuris veikia patikimai bet kurioje aplinkoje. Mes galime bendradarbiauti su jumis kurdami unikalius ekranus, kad pagerintume interaktyvią vartotojo patirtį.

* „Neway“ monitoriai daugiausia parduodami Europai, Šiaurės Amerikai, Australijai, Korėjai, Japonijai, Taivaniui, Honkongui, Kinijai ir kitiems regionams bei šalims. Produktų kokybę paprastai pripažįsta vartotojai namuose ir užsienyje, o rinkos dalis kiekvienais metais didėja.

* K: Ar turite susijusį produktą?

A: Mes taip pat siūlome:

1) 10,1 colio, 13,3 colio, 14 colių, 15,6 colio, 18,5 colio, 21,5 colio „Android“ įrenginys - viskas viename kompiuteryje ir monitoriuje.

2) 12,1 colio, 15 colių, 15,6 colio, 18,5 colio, 19 colių, 21,5 colio „Windows“ pramoninio skydelio kompiuteris ir monitorius.

Hot Tags: sdi video switcher, China, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like