SDI paskirstymo stiprintuvas

SDI paskirstymo stiprintuvas, SD1141,1 × 4 SDI užrakto paskirstymo stiprintuvas - automatiškai aptinka SD, HD ir 3G-SDI - 4 buferiniai ir laikrodžio išvestys - 3G / HD / SD-SDI daugialypio signalo apdorojimas - 2 išvesties&4 palaikymas DVB-ASI signalas. Automatinis kabelio išlyginimas ir atstatymas. Perduokite visus pagalbinius duomenis ir įterptąjį garsą. „Micro USB“ ir „DC“ maitinimas. Nuimamas laikiklio dizainas montuojamas prie sienos
Pokalbis dabar

Informacija apie

SDI paskirstymo stiprintuvas

SD1141,1 × 4 SDI fiksavimo paskirstymo stiprintuvas

- Automatiškai aptinka SD, HD ir 3G-SDI

- 4 buferiniai ir reguliuojami išėjimai

- 3G / HD / SD-SDI daugialypis signalo apdorojimas

- 2&išėjimas; 4 palaiko DVB-ASI signalą

- Automatinis kabelio išlyginimas ir signalo nustatymas

- perduoti visus pagalbinius duomenis ir įterptą garsą

- Mikro USB ir nuolatinė srovė

- Nuimamas laikiklio dizainas montuojamas prie sienos


SDI paskirstymo stiprintuvas

a

b

c

SD1141_05

SDI paskirstymo stiprintuvo specifikacija:

e

SDI paskirstymo stiprintuvo programos:

d

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, vandens&stiprintuvą; nepraleidžia dulkių, gaminį apsaugo nuo dulkių, vandens ir kitos blogos aplinkos, be to, jis tinka naudoti tiek lauke, tiek viduje.

* 17 metų gamybos ir pardavimo patirtis TFT skystųjų kristalų jutiklinio monitoriaus / atvirojo rėmelio jutiklinio monitoriaus / įterptųjų terminalų skydo kompiuterių srityje ir kt. Daugiausia eksportuojama į Europos šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Viešos vietos:

Metro, oro uostai, stotys, degalinės, rinkliavos stotys, knygynai, parkai, parodų salės, stadionai, muziejai, konferencijų centrai, bilietų agentūros, loterijos centrai ir kt.

* Neway turi daug patirties priimdamas daug klientų iš įvairių šalių, tokių kaip Japonija, JAV, Meksika, Vokietija, Turkija ir Indonezija ir pan. Nuoširdžiai sveikiname kiekvieną klientą apsilankyti pas mus ir tikimės, kad abi mūsų pastangos galėtų sukurti puikią ateitį. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Klausimas: koks' jūsų transporto būdas?

A: DHL, „FedEx“, ORO, jūra


Hot Tags: SDI paskirstymo stiprintuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like