Tiesioginis perjungiklis

PVS0615U, Nešiojami 6CH SDI / HDMI Daugiaformatė Streaming Live Switcher * Nesuglaudintas fiksavimas live switcher transliacijos, atitinka UVC & UAC * Nešiojami All-In-One dizainas su 15,6 colių FHD LCD ekranas multiview * 6 kanalų įėjimai: 4×SDI ir 2×HDMI / DVI-I/ VGA / USB * 1×USB tipo C out,...
Pokalbis dabar

Informacija apie

PVS0615U, Nešiojami 6CH SDI / HDMI daugiaformatis transliacijos Live Switcher

* Nesuglaudintas fiksavimas tiesioginės perjungimo transliacijos, atitinka UVC &UAC

* Nešiojami All-In-One dizainas su 15,6 colių FHD LCD ekranas multiview

* 6 kanalų įėjimai: 4×SDI ir 2×HDMI/ DVI-I/ VGA/ USB

* 1×USB tipo C out, 3×SDI PGM / AUX out

* 2×HDMI PGM & 1×HDMI multiview out

* Multiformat įvesties automatiškai aptiktas ir PGM / AUX išvesties formatas pasirenkamas

* T-Bar / AUTO / CUT perėjimai ir MIX / FADE / WIPE poveikis

* Luma raktas / Chroma raktas / Įrašymo /

* Garso maišytuvas: TRS audio &SDI, HDMI, USB įdėtasis garsas

PVS0615U-1


Funkcija:

PVS0615U-2

PVS0615U-4

 

Sąsaja:

PVS0615U-8


 

Specifikacijos:

PVS0615U-7

Apie RD komandą:

Mes turime profesionalią R&D komandą, kuri gali pasiūlyti OEM &ODM paslaugas su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymu, kuris perkelia jūsų idėjas į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD

* Suderinamas su įvairių pramonės sistemų / taikymo. Palaikymas be prisilietimo, rezistencinis prisilietimas, talpinis prisilietimas, IR prisilietimas ir kt. USB/RS232/RJ45 prievado naudojimas lietimo funkcijoms.

* Įmonė turi pažangią gamybos perdirbimo įrangą ir stabilią medžiagų tiekimo grandinę, užtikrinančią produktų gamybą ir kokybę.  Produktai šiuo metu eksportuojami į užsienio šalis, turi geras reputacijas.

* Touch Sprendimai pramonės:

"Neway" siūlo pramoninio stiprumo jutiklinį ekraną ir jutiklinius sprendimus. Mūsų jutikliniai ekranai yra pakankamai tvirti ir patikimi, kad būtų įgyvendinti sudėtingoje pramoninėje aplinkoje, kurioje vyrauja dulkės ir skysčiai. Sandarūs pramoniniams reikalavimams, "Neway" produktai gali būti valdomi neribotais lietimo rašikliais, pavyzdžiui, pirštais, pirštinėmis ir pan. Interaktyvus žmogaus mašinos sąsajos ekranas leidžia darbuotojams intuityviau valdyti mašinas su daug paprastu valdymu. Mes teikiame pažangiausias technologijas ir platų sprendimų spektrą su aukšta kokybe ir ilgalaikiu patikimumu.

* Neway turi daug patirties priimti daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame kiekvieną klientą apsilankyti pas mus ir tikimės, kad mes, abi pusės, savo pastangomis galime sukurti puikią ateitį. OĮG ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Klausimas: Kokia yra jūsų kontaktinė informacija?

A: "Skype": wyzluna Telefonas:86-13159026097 Email:luna@newayil.com

Hot Tags: live switcher, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like