Transliuoti vaizdo switcher

Transliacijos vaizdo jungiklis, VS0601,Mini 6CH SDI/HDMI Multi-format Video Switcher * 6 kanalo įėjimai: 4×SDI ir 2×HDMI įėjimai * 2×SDI &1×HDMI PGM išėjimai, 1×SDI AUX išvestis, 1×SDI &1×HDMI daugiažiūriai išėjimai * T-Bar/ AUTO/ CUT perėjimai ir MIX / FADE / WIPE efektai * PiP režimas, tiek dydis, tiek padėtis yra reguliuojami * Garso maišytuvas: 3.5mm stereo/ RCA audio & SDI/ HDMI embedded audio * GPIO sąsaja gyvai sutampa sistemai * FTB avarinei situacijai
Pokalbis dabar

Informacija apie

Transliuoti vaizdo switcher

VS0601,Mini 6CH SDI/HDMI daugiaformačio vaizdo jungiklis

* 6 kanalų įėjimai: 4×SDI ir 2×HDMI įėjimai

* 2×SDI &1×HDMI PGM išėjimai, 1×SDI AUX išvestis, 1×SDI &1×HDMI daugiažiūrės išvesties

* T-Bar/ AUTO/ CUT perėjimai ir MIX/ FADE/ WIPE efektai

* PiP režimas, tiek dydis, tiek padėtis yra reguliuojami

* Garso maišytuvas: 3.5mm stereo/ RCA audio & SDI/ HDMI embedded audio

* GPIO sąsaja gyvai sutampa sistema

* FTB avarinės situacijos


Transliuoti vaizdo perjungimo funkcijas:

VS0601-1

VS0601-2

VS0601-3

afaefaw

Transliuoti vaizdo switcher specifikacija:

afaee

Transliuoti vaizdo jungiklis programos:

VS0601-4

* Su 10 taškų talpinė multi touch, per žmogaus organizmo dabartinį jautrumą pasiekti touch funkcija, su tiksliu ir jautriu prisilietimo efektas. Talpinį jutiklinį ekraną reikia paliesti tik be slėgio signalams generuoti.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Viešos vietos:

Metro, oro uostai, stotys, degalinės, rinkliavos stotys, knygynai, parkai, parodų salės, stadionai, muziejai, konferencijų centrai, bilietų agentūros, loterijos centrai ir kt.

* ISO9001, kuris turi patvirtinti, kad mūsų produktai atitinka GB/T9001-2008/ISO9001-2008 kokybės valdymo sistemų reikalavimus.

* Klausimas: Kas yra jūsų MDT programa?

A:Mūsų mobiliųjų duomenų terminalas daugiausia skirtas transporto priemonių naudojimui, o klientas paprastai įdiegia savo programinę įrangą į mūsų aparatinę įrangą, kad pasiektų savo taikymą, pvz., Parko valdymą, taksi siuntimą, pramoninę kontrolę ir kt.


Hot Tags: transliuoti vaizdo switcher, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualų, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

Tau taip pat gali patikti