4K vaizdo komutatorius

PVS0613U, nešiojamas 6 kanalų SDI / HDMI kelių formatų srautinis AV komutatorius * Nesuspaustas fiksavimas tiesioginiam srautui, atitinka UVC&stiprintuvą; UAC * 13,3 colių FHD IPS skystųjų kristalų ekranas * AV komutatorius su 6 kanalų įėjimais: 4 × SDI&stiprintuvas; 2 × HDMI * 1 × USB tipo C išvestis, 2 × SDI&stiprintuvas; 1 × HDMI PGM išvestis, 1 × SDI&stiprintuvas; 1 × HDMI ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

PVS0613U, nešiojamas 6 kanalų SDI / HDMI daugiaformatas4K vaizdo komutatorius

* Nesuspaustas 4K vaizdo komutatoriaus transliavimas tiesiogiai, laikykitės UVC&stiprintuvo; UAC

* 13,3 colių FHD IPS skystųjų kristalų ekranas

* 6 kanalų įėjimai: 4 × SDI&stiprintuvas; 2 × HDMI

* T-Bar / AUTO / CUT perėjimai&stiprintuvas; Maišymo / išblukimo / valymo perėjimo efektai

* PIP režimo dydis ir padėtis reguliuojami

* Palaikykite garso maišymo ir AFV režimą

* GPIO „Tally“, FTB - avarinėms situacijoms

PVS0613U-1

Funkcija:

PVS0613U-5

PVS0613U-4Matmenys:

PVS0613U-8
Specifikacija:

PVS0613U-7


Kodėl mus:

„Quanzhou NEWAY Industrial Limited“ yra profesionalus&stiprintuvas; globalizuotas OEM&stiprintuvas; ODM paslaugų teikėjas specializuojasi elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimuose ir pritaikyme nuo 2002 m.

Why Us

* Darbinė temperatūra: -20 ~ 70 ℃, santykinė oro drėgmė 10% ~ 90% (be kondensato), 365 dienos * 24 valandos bet kokiu oru. Priimkite pramoninio valdymo HD LCD ekraną ir LED apšvietimo ekraną, paryškinkite vaizdą, puikios spalvos.

* Bendrovė turi pažangią gamybos perdirbimo įrangą ir stabilią medžiagų tiekimo grandinę, kad būtų užtikrinta produktų gamyba ir kokybė.

* „Touch Solutions for Industrial“:

„Neway“ siūlo pramoninio stiprumo jutiklinio ekrano ir jutiklinio stebėjimo sprendimus. Mūsų lietimui jautrūs ekranai yra pakankamai tvirti ir patikimi, kad juos būtų galima pritaikyti sudėtingose ​​pramoninėse aplinkose, kur vyrauja dulkės ir skysčiai. Uždaromi pagal pramonės reikalavimus, „Neway“ produktus galima valdyti neribotais prisilietimo rašikliais, pvz., Pirštais, ranka su pirštinėmis ir pan.

* Profesionalus aptarnavimas pasauliniams klientams. „Neway“ naudoja visiškai naują „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir kitus LCD ekranus, kad gamintų mūsų produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinį kompiuterį.

* Klausimas: kokia yra jūsų garantija?

A: Mūsų garantija yra 12 mėnesių po pristatymo, NEWAY daug dėmesio skiria aptarnavimui po pardavimo

Hot Tags: 4k vaizdo komutatorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyta, pigu, pirkti, yra sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like