3G-SDI šviesolaidinis plėstuvas

3G-SDI šviesolaidinis plėstuvas, FE1121, 3G-SDI optinio pluošto plėstuvas * FE1121 3G-SDI optinis plėstuvas yra siųstuvo / imtuvo rinkinys, palaikantis vieno režimo LC simplex pluošto plėtinius iki 20 km.* Tai miniatiūrinio stiliaus plėtinio sprendimas, palaikantis visas SDI formatų rezoliucijas iki 1080p su garsu ir metaduomenimis, taip pat palaiko A ir B lygius. * Jame yra vietinė SDI kilpa ir dvigubi SDI išėjimai ir palaiko 3G/HD/SD SDI signalus. * Multimode pluoštas taip pat gali būti naudojamas, bet trumpesniais atstumais.
Pokalbis dabar

Informacija apie

3G-SDI šviesolaidinis plėstuvas

FE1121, 3G-SDI šviesolaidinis plėstuvas

* FE1121 3G-SDI Optinis pluošto plėstuvas yra siųstuvas / imtuvo rinkinys, palaikantis vieno režimo LC simplex pluošto plėtinius iki 20 km.

* Tai miniatiūrinio stiliaus plėtinio sprendimas, kuris palaiko visas SDI formatų rezoliucijas iki 1080p su garsu ir metaduomenimis, taip pat palaiko A ir B lygius.

* Jame yra vietinė SDI kilpa ir dvigubi SDI išėjimai ir palaiko 3G/HD/SD SDI signalus.

* Multimode pluoštas taip pat gali būti naudojamas, bet trumpesniais atstumais.


3G-SDI šviesolaidinio plėstuvo savybės:

FE1121_01

FE1121_02

FE1121_03

FE1121_04

FE1121_06

3G-SDI šviesolaidinio plėstuvo specifikacija:

Specs

* Neįvykdyti efektyvumą ir greitį, Multimedia Entertainment Terminal, Visiškai PC Suderinama Plug-n-Play

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Viešos vietos:

Metro, oro uostai, stotys, degalinės, rinkliavos stotys, knygynai, parkai, parodų salės, stadionai, muziejai, konferencijų centrai, bilietų agentūros, loterijų centrai ir kt.

* "Neway" laiku seks klientų testą, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir įgyja pakartoti verslą, tada užmegzs ilgalaikius santykius su klientais.

* Q:Ar galiu susisiekti su jumis per "Skype"?

A:Taip, mano Skype yra wyzluna


Hot Tags: 3g-sdi šviesolaidinis plėstuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like