Kompiuteris ir planšetinis kompiuteris

Kompiuteris ir 7 '' išmanusis ir tvirtas integruotas jutiklinis pramoninio skydo kompiuteris, palaiko „Android“ / „Liunx“ / „Windows“ OS. * Tvirtas pramoninis dizainas su aliuminio lydinio korpusu * N701: NXP iMX6 DualLite 800MHz (1GB RAM DDR3, 8GB ROM) N702: Intel Atom Z8350 1,44GHz (2GB RAM DDR3, 32GB EMMC) * Palaikykite POE, ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kompiuteris ir planšetinis kompiuteris

Išmanusis ir tvirtas įmontuotas jutiklinis pramoninio skydo kompiuteris, palaikantis „Android“ / „Liunx“ / „Windows“ OS.

Tvirtas pramoninis dizainas su aliuminio lydinio korpusu
* N701: NXP iMX6 DualLite 800 MHz (1 GB RAM DDR3, 8GB ROM)
N702 Intel Atom "Z8350 1.44GHz (2GB RAM DDR3, 32GB EMMSP)
* Palaikykite „NE01“ POE, WIFI, „Bluetooth“ ir 4G, CAN 2.0B
* LAN X2, HDMI Outputx1, COMx4, USBx2, GPIOx10, CAN 2.0Bx2


701-702详情页_01

PC ir planšetinių kompiuterių sąsajos:

Kompiuterio ir planšetinio kompiuterio diegimas:

Kompiuterio ir planšetinio kompiuterio specifikacijos:

Kompiuterio ir planšetinio kompiuterio taikymas:

Techninę ir programinę įrangą buvo galima pritaikyti, mes kadaise pritaikėme kompiuterio sprendimą kliento Brazilijos autobusų projektui.


701-702详情页_05

* Nuostabus našumas ir greitis, optimizuotos duomenų sąsajos, daugialypės terpės pramogų terminalas, didelės integracijos galimybės, puikus stabilumas, visiškai suderinamas su kompiuteriu „plug and play“
* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .
* „Touch“ sprendimai mažmeninei prekybai ir svetingumui:
Aukštos klasės „touch“ funkcionalumas ir estetinė išvaizda leis „Retail Solutions“ produktyviau dirbti ir pasiekti geresnes pardavimo pajamas. Jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai pardavimo vietose leido pardavėjams sumažinti išlaidas, o klientams - mėgautis patogumais. Mes siūlome standartinį ir individualų jutiklinį gaminį, kuris patikimai veikia bet kokioje aplinkoje. Galime bendradarbiauti su jumis kurdami unikalius ekranus, kad patobulintume interaktyvų vartotojo įspūdį.
* RoHS, kuris patvirtina, kad remiantis bandymais, atliktais kaip bandymo ataskaita, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos 2002/95 / EB, 2005/618 / EB reikalavimus.
* Klausimas: Ar jūs lankotės HK elektroninėje mugėje?
A: TAIP, du kartus per metus („Spring & Autum Edition“)

Tyrimo