Pramoninis kompiuteris be ventiliatoriaus

„Smartless“ ir „Tvirtas“ integruotas jutiklinis pramoninio skydo kompiuteris, be ventiliatoriaus, pramoninis kompiuteris, palaikantis „Android“ / „Liunx“ / „Windows“ OS. * Tvirtas pramoninis dizainas su aliuminio lydinio korpusu * N701: NXP iMX6 DualLite 800MHz (1GB RAM DDR3, 8GB ROM) N702: Intel Atom Z8350 1,44GHz (2GB RAM DDR3, 32GB EMMC) ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pramoninis kompiuteris be ventiliatoriaus

Išmanusis ir tvirtas įmontuotas jutiklinis pramoninio skydo kompiuteris, palaikantis „Android“ / „Liunx“ / „Windows“ OS.

Tvirtas pramoninis dizainas su aliuminio lydinio korpusu
* N701: NXP iMX6 DualLite 800 MHz (1 GB RAM DDR3, 8GB ROM)
N702 Intel Atom "Z8350 1.44GHz (2GB RAM DDR3, 32GB EMMSP)
* Palaikykite „NE01“ POE, WIFI, „Bluetooth“ ir 4G, CAN 2.0B
* LAN X2, HDMI Outputx1, COMx4, USBx2, GPIOx10, CAN 2.0Bx2


701-702详情页_01

Pramoninių kompiuterių sąsajos be ventiliatoriaus:

Pramoninio kompiuterio be ventiliatoriaus įrengimas:

Pramoninio kompiuterio be ventiliatoriaus specifikacija:

„Fanless“ pramonės kompiuterio taikymas:

Techninę ir programinę įrangą buvo galima pritaikyti, mes kadaise pritaikėme kompiuterio sprendimą kliento Brazilijos autobusų projektui.


701-702详情页_05

* Itin plokščias pramoninio ekrano dizainas su pramoninio lygio aliuminio lydinio korpusu, taip pat 3 mm storio kampo spinduliu / 10 mm storio su stačiakampiu kampiniu priekiniu rėmu, juodos arba sidabrinės spalvos pasirinktinai.
* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .
* „Touch“ sprendimai mažmeninei prekybai ir svetingumui:
Aukštos klasės „touch“ funkcionalumas ir estetinė išvaizda leis „Retail Solutions“ produktyviau dirbti ir pasiekti geresnes pardavimo pajamas. Jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai pardavimo vietose leido pardavėjams sumažinti išlaidas, o klientams - mėgautis patogumais. Mes siūlome standartinį ir individualų jutiklinį gaminį, kuris patikimai veikia bet kokioje aplinkoje. Galime bendradarbiauti su jumis kurdami unikalius ekranus, kad patobulintume interaktyvų vartotojo įspūdį.
* ISO9001, kuris patvirtina, kad mūsų gaminiai atitinka GB / T9001-2008 / ISO9001-2008 kokybės vadybos sistemas - reikalavimus.
* Klausimas: Kaip parduodate pasaulinę rinką?
A: Daugiau nei 90 pasaulio šalių, daugiausia Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje ir kt.

Tyrimo