Įterptųjų PC

Įterptųjų PC N701, 7 colių įterptųjų pramoninės grupės PC su 10 taškų talpinė jutiklinis. * Tvirtos pramoninio dizaino su aliuminio lydinio korpusas * NXP iMX6 DualLite ARM Cortex-A9 procesorius * 1 GB DDR3 RAM, 8GB ROM * parama POE, Wi-Fi, "Bluetooth" ir 4G gali * dvigubos LAN, HDMI, COMx4, USBx3,...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Įterptųjų PC

N701, 7 colių įterptųjų pramoninės grupės PC su 10 taškų talpinė jutiklinis.

* Tvirtas pramoninio dizaino su aliuminio lydinio korpusas
* NXP iMX6 DualLite ARM Cortex-A9 procesorius
* 1GB DDR3 RAM, 8GB ROM
* Palaiko POE, Wi-Fi, "Bluetooth" ir 4G, galima
* Dvigubos LAN, HDMI, COMx4, USBx3, GPIOx10, CANx2

PC-N701详情页-V1_02

Įterptųjų PC IO sąsaja:

PC-N701详情页-V1_04

Įterptųjų kompiuterio montavimas:

PC-N701详情页-V1_07

Įterptųjų PC specifikacijos:

Įterptųjų PC programa:

Įterptųjų kompiuteris turi daug resouorce, stengiasi taikyti įvairiose srityse, pvz. pažangios pramoninės kontrolės sistemos, elektros energijos pramonės, viešojo maitinimo ir pramogų, uosto terminalų, konteinerio krovinių, ir tt. Įterptųjų PC yra aukštos kokybės dizaino ir plačiai naudojami Europos šalyse, JAV, Japonija, ir pan.

PC-N701 Application

* Ultra butas pramonės ekrano dizaino, pramoninė įvertinimas aliuminio lydinio korpusas, taip pat su 3 mm storio su spindulio kampas / 10 mm storio su stačiu kampu kampe priekyje rėmas, juoda arba sidabro spalva pasirenkama.

* Valdymo darbuotojų, mes skatinti kūrybiškumą, iniciatyvą, skatinti darbuotojus aktyviai galvoti iš vartotojų perspektyvos ir stengiamės pasiūlyti pačius geriausius klientams.

* Nelieskite sprendimų transporto

Neway ir sukūrė savo reputaciją transporto rinkoje siūlo aukščiausios klasės touchscreen ir touchmonitor sprendimus. Iš tiesų, Neway produktai yra įrodyta sprendimas dėl registracijos sistemos oro uoste, bilietų pardavimo mašinos metro stočių ir kitų sistemų integratoriams transporto srityje. Neway ir skirta aukščiausio liesti sprendimus ir teikti klientams labiausiai premier vartotojo patirtį.

* Neway pagrindinių produktų linijų įtraukti: Embedded kompiuterio platformoms, mobiliųjų duomenų terminalus, taip pat yra pramonės IP65 skydo PC(Windows or Android) ir pramonės IP65 monitoriai (ne Touch, resitente, talpinė, infraraudonųjų spindulių).

* Q: kas yra jūsų noral proceso srauto gamybos linija?

A:PCB spausdinimas, suvirinimo, LCD surinkimas, testavimas 1, paruošti apvalkalo medžiaga, 2 bandymai, galutinis surinkimas, baigiamojo tikrinimo, pakavimo

Hot Tags: integruotas kompiuteris, Kinija, tiekėjų, gamintojų, didmeninės, pritaikyti, pigus, įsigyti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like