Lietimui jautrus ekranas „Windows 8“

Jutiklinio ekrano monitorius „Windows 8“ NXT215M, 21,5 colių įterptųjų pramoninių metalo korpusų viskas viename skydelyje PC ventiliatoriaus dizainas, įmontuotas WiFi, metalinis korpusas, įvairus liesti. - 21,5 colio, 1920x1080, 16: 9 formato santykis - Ne / Atsparus / Neprivalomas / Infraraudonųjų spindulių jutiklis pasirinktinai - pasirenkama saulės šviesa: ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Lietimui jautrus ekranas „Windows 8“

NXT215M, 21,5 colių įterptųjų pramoninių metalo korpusų viskas viename skydelyje

Ventiliatoriaus dizainas, įmontuotas Wifi, metalinis korpusas, įvairūs prisilietimai.

- 21,5 colio, 1920 x 1080, 16: 9 formato

- Pasirenkamas saulės šviesos rodmuo: 1000vnt. Ryškumas

- „Windows 7/8/10“ arba „Linux“ neprivaloma

- „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7

- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM

- Įterptas užraktas / Paslėptas laikiklis / VESA

- USB / LAN / Audio / VGA / HDMI / COM

Lietimui jautrus ekranas „Windows 8“ dizainas:

NXTM系列Windows版本详情页_01.jpg

Jutiklinio ekrano monitorius „Windows 8“ montavimo būdas:

NXTM系列Windows版本详情页_02.jpg

Lietimui jautrus ekranas „Windows 8“ specifikacija:

NXTM Windows金属一体机.jpg

Lietimui jautrus ekranas „Windows 8“ sertifikatai:

„Neway“ yra sertifikuota pagal ISO9001: 2008 su produktais, kurių sertifikatai, įskaitant CE, FCC, ROHS, CCC ir kt., Iki šiol laimėjo „Fujian Technology Enterprise“ garbės pavadinimą ir „HDMI Adopter“ sertifikatus, kuriuos patvirtino „HDMI Licensing“, LLC ..

Certificate.jpg


* Mes turime puikią paslaugų sistemą, gerą produkto kokybę, greitą logistikos paslaugą, palankią kainą, garantijos garantiją, pasirinktinį apmokėjimą. Visada pirmiausia įdėjome klientą, pažadame Jums, mūsų atsakomybė, mūsų siekis įgyti abipusę naudą, bus geranoriškai su mumis.

* Pramonės ir gamybos įmonės naudojasi pramoniniu požiūriu atspariais plokščiaekraniais ekranais įvairiais tikslais, įskaitant procesų stebėjimą ir valdymą, judesio valdymą, gamyklos automatizavimą, saugą, skaitmeninius ženklus, stebėjimą ir kt. „Neway“ pramoniniai LCD monitoriai idealiai tinka tokioms aplinkoms. Jutiklinio ekrano monitoriai idealiai tinka operatoriaus sąsajai, valdymo skydams, žmogaus mašinų sąsajai (HMI) ir mašinos stebėjimui. Atviras rėmas ir plokštės montavimo monitoriai palengvina montavimą.

* Neway laikysis klientų bandymų laiku, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir gauna pakartotinį verslą, o po to palaiko ilgalaikius santykius su klientais.

* Q: Ar galite suteikti mums techninę pagalbą?

A: Taip, mes turime profesionalią MTTP komandą, kuri remia mūsų klientus, ir jei turite kokių nors klausimų dėl mūsų produktų technologijos, prašome rašyti mums, atsakymas bus nedelsiant išsiųstas; Taip pat, jei turite kokių nors abejonių dėl mūsų tinklalapyje esančios informacijos ar bet kokių atsiliepimų apie mūsų produktų kokybę, rašykite mums ir dėkojame už visus komentarus iš anksto.

* Q: Kas yra CANBUS?

A: Kontrolieriaus tinklo tinklas (CAN magistralė) yra tvirtas transporto priemonės magistralės standartas, sukurtas leisti mikrokontroleriams ir įrenginiams bendrauti tarpusavyje programose, kuriose nėra kompiuterio. Tai pranešimu pagrįstas protokolas, sukurtas iš pradžių daugiafunkciams elektros laidams automobiliuose sutaupyti vario, bet taip pat naudojamas daugelyje kitų kontekstų.

* Q: Ar galėtumėte pridėti savo logotipą?

A: TAIP, OEM įkrovos LOGO ir prekės ženklo logotipas.

* Q: Jei jūsų skydelis yra pramoninis ir stiprus?

A: TAIP, naudojant pramoninę įdėtą platformą, sistema yra stabili ir patikima, ji turi daug sąsajų.

* Q: Kaip jums pataisyti, jei turiu kokių nors problemų dėl mano rankų?

A: Mes siūlome 1 metų garantiją. Jei pasirodys problema, paprastai patikrinsime, ar klientas gali nustatyti vietinę pusę, kad išvengtume tarptautinio laivybos, siųsti rinkmenas ar atsargines dalis. Jei iš tiesų ne, mes turime savo antrinę dalį HK, ir mes galėtume greitai surengti RMA. Pridedama galite rasti mūsų garantijos sąlygas. Tačiau iš tikrųjų mūsų RMA norma yra gana maža.


Hot Tags: jutiklinio ekrano monitoriai 8, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like