Jutiklinio ekrano monitorius „Android“

NT215F, 21,5 colio „All In One“ „Android“ operacinės sistemos „Tablet PC“. Įrengtas „Wifi“ ir „Bluetooth“, papildomas fotoaparatas / mikrofonas / pirštų atspaudai / NFC - 21,5 colių skystųjų kristalų ekranas, 1920x1080, 16: 9 formato santykis - Nr. 1000nits ryškumas - A83T Cortex-A7 Octa-Core (pasirinktinai A64 ir RK3188 ir RK3288) - RAM: 2GDDR3, iki 4G DDR3 - atmintis: 8G EMMC iki 16G EMMC - aliuminio lydinio korpusas su itin plokščiu IP65 priekiniu skydu - geležies lakštai / metalo plokštės / Įmontuotas VESA montavimas - pritaikyta aparatinė ir programinė įranga
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano monitorius „Android“

NT215F, 21,5 colių Visi viename „Android“ OS pramoniniame planšetiniame kompiuteryje.

Įrengtas „Wifi“ ir „Bluetooth“, papildomas fotoaparatas / mikrofonas / pirštų atspaudai / NFC

- 21,5 "LCD, 1920x1080, 16: 9 formato

- Ne

- Pasirenkamas saulės šviesos rodmuo: 1000vnt. Ryškumas

- A83T Cortex-A7 Octa-Core (pasirinktinai A64 ir RK3188 ir RK3288)

- RAM: 2GDDR3, iki 4G DDR3

- Atmintis: 8G EMMC. iki 16G EMMC

- Aliuminio lydinio korpusas su itin plokščiu IP65 priekiniu skydeliu

- Geležies lakštai / Metalinės plokštės / VESA įdėtas montavimas

- Galima įsigyti pritaikytą aparatinę ir programinę įrangą

„Android“ 详情 页 _01.jpg

„Android“ 详情 页 _02.jpg

Jutiklinio ekrano monitoriaus „Android“ specifikacija:

„Android“ 65 IP65 一体 机 .jpg

Apie MTTP komandą:

Mes turime profesionalų R & D komanda gali pasiūlyti OEM ir ODM paslaugas su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymu, kurie perkelia jūsų idėjas į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD.jpg


* Naudojant aukštos kokybės ekraną, aukštesnį spalvų atkūrimą, aiškesnius vaizdus; mažas energijos suvartojimas, ilgas tarnavimo laikas, tinka ilgam laikui.

* Pirkimo, MTTP ir gamybos komandos atliks lankstų ir efektyvų darbo procesą, užtikrindamos jūsų konkrečius poreikius ir laiku pasiruošę gamybai.

* Navigacija ir matavimas

Sutelkti dėmesį į kryptį ir rezultatus. GPS technologijos derinimas su „Neway“ monitorių ir valdymo platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimo srityje, „Neway“ monitorių ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonėje naudojamose navigacijos priemonėse, radarų sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, „Sonar“ sistemoje ir kt.

* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir pan. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamąsias ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir kt.

K: Kas yra Neway?

AY NEWAY yra lyderis, teikiantis patikimus novatoriškus ir automatizuotus produktus bei sprendimus. „Neway“ siūlo visapusišką sistemos integraciją, techninę įrangą, programinę įrangą, į klientus orientuotas projektavimo paslaugas ir pasaulinę logistikos paramą; visų pirma remia pirmaujančios pramonės ir e. verslo e. verslo sprendimai.


Tyrimo