Tvirtos kompiuterinės sistemos

Tvirtos kompiuterinės sistemos NXT215M, 21,5 colių įdėtos pramoninės metalo korpusas Vienas viename skyde PC ventiliatoriaus dizainas, įmontuotas Wifi, metalinis korpusas, įvairūs liesti. - 21,5 colio, 1920x1080, 16: 9 formato santykis - pasirenkama saulės šviesa: 1000nits ryškumas - „Windows 7/8/10“ arba „Linux“ neprivaloma - „Intel“
Pokalbis dabar

Informacija apie

Tvirtos kompiuterinės sistemos

NXT215M, 21,5 colių įterptųjų pramoninių metalo korpusų viskas viename skydelyje

Ventiliatoriaus dizainas, įmontuotas Wifi, metalinis korpusas, įvairūs prisilietimai.

- 21,5 colio, 1920 x 1080, 16: 9 formato

- „Windows 7/8/10“ arba „Linux“ neprivaloma

- „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7

- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM

- USB / LAN / Audio / VGA / HDMI / COM


Tvirtas kompiuterinių sistemų projektavimas:

NXTM系列Windows版本详情页_01.jpg

Tvirtas kompiuterių sistemų montavimo būdas:

NXTM系列Windows版本详情页_02.jpg

Rugged Computer Systems S specifikacija:

NXTM Windows金属一体机.jpg

Apie mus:

„Quanzhou NEWAY Industrial Limited“ yra profesionali ir globalizuota OEM ir ODM paslaugų teikėja, kuri specializuojasi elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimuose ir taikymuose nuo 2002 metų.

Mes dalyvaujame elektroninių gaminių projektavime, gamyboje, rinkodaroje ir pristatyme. Klientų pasitenkinimas yra mūsų galutinis tikslas, kuris kartu siekia laimėti abipusį laimėjimą su partneriais visame pasaulyje.

NAUJIENOS APŽVALGA (1)

* Su 10 taškų talpos multi touch, per žmogaus kūno dabartinį jautrumą, kad pasiektų jutiklinę funkciją, su tiksliu ir jautrumu. Talpos jutikliniam ekranui reikia paliesti tik tada, kai nereikia slėgio signalams generuoti.

* Turtinga patirtis monitorių ir kompiuterių produktų eksporto srityje. Atsižvelgdami į kliento poreikius, pasirenkame tinkamą transportavimo būdą ir stengiamės patenkinti kliento pristatymo datą.

* Ekrano sprendimas jūrų / kariniam

„Neway“ jūriniai ir kariniai LCD monitoriai ir ekranas yra specialiai pagaminti, kad atlaikytų grubų reljefą, atšiaurias ir tvirtas aplinkos sąlygas. „VESA“ standartinis laikiklis yra prieinamas daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai montuoti. Taip pat sukurta taip, kad atlaikytų griežtas karines pajėgas ir sukurtų išgyventi reikliausius darbus.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Kaip galiu pasitikėti jūsų produkto kokybe?

A: Mes turime daugiau nei 10 metų eksporto patirtį. Nuo medžiagų įsigijimo iki produkto pristatymo mes turime savo profesionalų personalą ir procedūras, skirtas užkirsti kelią galimai rizikai. Mūsų produktai yra patvirtinti CE ir ROHS ir kt.

* K: Kokios mokėjimo sąlygos?

A: Mūsų mokėjimo terminas yra TT, PAYPAL ir Westen Union bei ALIBABA TRADE ASSURANCE.

* Klausimas. Laikas?

A: 3-5 dienos mėginiui, 10-30 dienų 100PCS +, 25 dienos pritaikytiems produktams.

* K: Priimkite mažą užsakymą?

A: Taip, priimame nedidelį užsakymą, net vieną vienetą.

* Q: Ar sutinkate su „Alibaba Trade Assurance“?

A: Taip, mes priimame.

* Q: Ar esate gamykla?

A: Taip, nuo 2005 metų gaminame monitorių, planšetinį kompiuterį ir pramonės skydelį.


Tyrimo