Pramonės stebėjimo ir kontrolės sistemos

NXT215M, 21,5 colių įterptųjų pramoninių metalo korpusų viskas viename skydelyje. „Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, metalinis korpusas, įvairūs jutikliai.- 21,5 colio, 1920x1080, 16: 9 formato santykis - ne / atsparus / talpinantis / infraraudonųjų spindulių jutiklis neprivalomas - pasirenkama saulės šviesa: 1000nits šviesumas - „Windows 7/8/10“ „Linux“ neprivaloma - „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7 - 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM - Įterptinis užraktas / Paslėptas laikiklis / VESA montuojamas - USB / LAN / Audio / VGA / HDMI / COM
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pramonės stebėsenos ir kontrolės sistemos

NXT215M, 21,5 colių įterptųjų pramoninių metalo korpusų viskas viename skydelyje

Ventiliatoriaus dizainas, įmontuotas Wifi, metalinis korpusas, įvairūs prisilietimai.

- 21,5 colio, 1920 x 1080, 16: 9 formato

- Ne / Atsparus / Talpa / Infraraudonųjų spindulių ryšys neprivalomas

- Pasirenkamas saulės šviesos rodmuo: 1000vnt. Ryškumas

- „Windows 7/8/10“ arba „Linux“ neprivaloma

- „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7

- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM

- Įterptas užraktas / Paslėptas laikiklis / VESA

- USB / LAN / Audio / VGA / HDMI / COM

NXTM 系列 Windows 版本 详情 详情 _01.jpg

NXTM 系列 „Windows“ 版本 详情 02 _02.jpg

Pramonės stebėjimo ir kontrolės sistemų specifikacija:

„NXTM Windows“ 金属 一体 机 .jpg

Pramonės stebėjimo ir valdymo sistemų taikymas:

NEWAY IPC ir monitoriai, tokie kaip pramoninės stebėsenos ir valdymo sistemos, yra pritaikyti komerciniams ir pramoniniams tikslams, aukštos šviesos šviesai skaitymui, tada RoHS, FCC ir CE sertifikatai. Pirmenybė teikiama bankomatams, KOISK, pardavimo automatams, transportui ir bilietams ir kt.

05.jpg

* Palieskite „Industrial“ sprendimus

„Neway“ siūlo pramoninio stiprumo jutiklinio ekrano ir „touchmonitor“ sprendimus. Mūsų jutikliniai ekranai yra patikimi ir pakankamai patikimi, kad juos būtų galima įdiegti sudėtingose pramonės aplinkose, kuriose vyrauja dulkės ir skysčiai. „Neway“ gaminiai gali būti uždaromi prie pramoninių reikalavimų, todėl juos galima valdyti neribotais kontaktais, tokiais kaip pirštai, pirštinės ir kt. Interaktyvus žmogaus mašinų sąsajos ekranas leidžia darbuotojams dirbti intuityviau, daug lengviau valdyti. Mes siūlome pažangiausias technologijas ir platų sprendimų, turinčių aukštą kokybę ir ilgalaikį patikimumą, asortimentą.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Kaip jums pristatyti prekes?

A: Laivas oru jūroje ir išreikšti. Mes bendradarbiaujame su tarptautiniais išreiškimais, tokiais kaip DHL, UPS, FedEx, TNT, kad mūsų klientai galėtų greitai įsigyti prekes.

* Klausimas. Kokia yra jūsų OEM paslauga, skirta mano užsakymui?

A: 1). Įdėkite savo prekės ženklą ant prietaiso korpuso lazeriu

2). Įdėkite savo etiketę po prietaiso korpusu;

3). Garantijos kortelės pristatymas pakuotėje nemokamai;

4). Padarykite sąsają su savo įmonės logotipu ar prekės ženklu nemokamai.

* Q: Kokia operacinė sistema įdiegta prieš pristatymą?

A: Mūsų kompiuteriai palaiko visas pagrindines operacines sistemas. Dauguma pirkėjų pirmenybę teikia „Windows“ ir „Linux“. Neaktyvuota „Windows 7“ testavimui yra iš anksto įdiegta.


Tyrimo