Palieskite monitoriaus kompiuterį

Jutiklinis monitorius kompiuteris NT19F-W, 19 colių IP65 vandeniui atsparus „Android“ kompiuteris. - 19 ", 1440x900, 16:10 ekranas - A83T procesorius, pasirinktinai A64 / RK3188 / RK3288 / RK3399 - OS:„ Android 4.4 “, pasirinktinė„ Android “5.1 / 6.0 / 7.1 - automatinis įjungimas, 7 dienos * 24 val. Paviršius...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Palieskite monitoriaus kompiuterį

NT19F-W, 19 colių IP65 vandeniui atsparus „Android“ kompiuteris.

- 19 ", 1440x900, 16:10 ekranas

- A83T procesorius, pasirinktinai A64 / RK3188 / RK3288 / RK3399

- OS: „Android 4.4“, neprivaloma „Android“ 5.1 / 6.0 / 7.1

- Besiūliai Ultra Plokščias Priekinis paviršius su 3mm Bezel

- Puikus šilumos išsklaidymo pagrindas

- Įvairūs prievadai: COM / USB / HDMI / LAN / Audio / TF kortelės lizdas

„Touch Monitor“ kompiuterio dizainas: (升级 二代) „Android“ 版本 _01

Jutiklinio monitoriaus kompiuterio montavimo būdas: (升级 二代) „Android“ 版本 _02


Jutiklinio monitoriaus kompiuterio specifikacija: (升级二代)Android版本-规格表


„PC Control Panel“ programa:

„NEWAY IPC“ ir monitoriai, tokie kaip „Touch Monitor Computer“, yra pritaikyti komerciniams ir pramoniniams tikslams. Pirmenybė teikiama bankomatams, KOISK, pardavimo automatams, transportui ir bilietams ir kt.

JWS MONITORIO TAIKYMAS

* Medžiaga yra aliuminio lydinio korpusas su efektyviu šilumos išsklaidymu.

* Kaip profesionalus pramoninio skydelio kompiuterio ir monitoriaus gamintojas, „Neway“ visada padeda funkcionaliai tiekti saulės šviesą, patogų ir pramoninį gaminį klientui visame pasaulyje.

* „Touch Solutions“ švietimui ir mokymui: mes siūlome „touch“ sprendimus beveik visoms švietimo srities taikomosioms programoms, nuo interaktyviosios baltos lentos klasėje iki specialybės, rodomos laboratorijose, nuo skaitmeninių knygų bibliotekoje iki „wayfinding“ stočių studentų sąjungoje. Mes galime patenkinti šiuos griežtus reikalavimus ir pateikti tinkamiausius produktus švietimui ir mokymui.

* „Neway“ yra labai patyręs kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, nurodytus pagal kliento poreikius. „Neway“ siūlo visapusiškas MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* Q: Kaip jums pataisyti, jei turiu kokių nors problemų dėl mano rankų?

A: Mes siūlome 1 metų garantiją. Jei pasirodys problema, paprastai patikrinsime, ar klientas gali nustatyti vietinę pusę, kad išvengtume tarptautinio laivybos, siųsti rinkmenas ar atsargines dalis. Jei iš tiesų ne, mes turime savo antrinę dalį HK, ir mes galėtume greitai surengti RMA. Pridedama galite rasti mūsų garantijos sąlygas. Tačiau iš tikrųjų mūsų RMA norma yra gana maža.

atitinka. Kai kuriems modeliams sertifikatai jau yra prieinami. Kitiems modeliams reikės jūsų pagalbos, kad galėtumėte taikyti sertifikatus.

Hot Tags: jutiklinis monitorius kompiuteris, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like