Geri visi viename kompiuteryje

Geri visi viename kompiuteryje NXT19F-W-4, 19 colių, siauras rėmelis, kompaktiško dizaino IP65 pramoninis skydelio kompiuteris - 19 colių, 1440x900 skiriamoji geba - „Windows 7/10“ arba „Linux“ operacinė sistema - J1900 2GHz keturių branduolių, pasirinktinai „i3 / i5 / i7“ - 2 GB DDR3, pasirenkamas iki 4G / 8G - 32G SSD, pasirenkamasDaugiau nei 64G / 128G / 256G SSD - jokio jutiklinio / neatspariojo jutiklinio / talpinio jutiklinio - aliuminio lydinio korpusas, šlifuoklis ar juoda spalva - ypač plokščias IP65 priekinis skydelis, įrodytas dulkių ir vandens atsparumas - Galima individualizuota aparatinė ir programinė įranga
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geri visi viename kompiuteryje

„NXT19F-W-4“, 19 colių siauras rėmelis, kompaktiško dizaino IP65 pramoninis skydo kompiuteris

* 19 colių, 1440x900 skiriamoji geba

* „Windows 7/10“ arba „Linux“ operacinė sistema

* J1900 2GHz keturių branduolių, pasirenkamas i3 / i5 / i7

* 2 GB DDR3, pasirenkama iki 4G / 8G

* 32G SSD, „OptionalUp“ į 64G / 128G / 256G SSD

* Neliestas / neatsparus lietimui / Talpinis jutimas

* Aliuminio lydinio dėklas, drožlė arba juoda spalva

* Itin plokščias IP65 priekinis skydelis, atsparus dulkėms ir vandeniui

* Galima individualizuota aparatinė ir programinė įranga


Gera „viskas viename“ kompiuterių savybė:

JWS 四 86 X86 详情 _01

JWS 四 86 X86 详情 _02

JWS 四 86 X86 详情 _03

Gera „viskas viename“ kompiuterių specifikacija:

四代Windows规格表-宽屏

Gera viskas viename kompiuterių programa:

四代应用-NTF

* Galima naudoti kelių sąsajų, skirtų įvairiems įrenginiams, pvz., HDMI / BNC / VGA / AV / USB, OEM ir ODM paslaugas, pritaikymą pagal jūsų poreikius

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Touch“ sprendimai mažmeninei prekybai ir svetingumui:

Aukštos klasės „touch“ funkcionalumas ir estetinė išvaizda leis „Retail Solutions“ produktyviau dirbti ir pasiekti geresnes pardavimo pajamas. Jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai pardavimo vietose leido pardavėjams sumažinti išlaidas, o klientams - mėgautis patogumais. Mes siūlome standartinį ir individualų jutiklinį gaminį, kuris patikimai veikia bet kokioje aplinkoje. Galime bendradarbiauti su jumis kurdami unikalius ekranus, kad patobulintume interaktyvų vartotojo įspūdį.

* Niekada nepriimsime klientų bandymų laiku, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Kl .: Kaip jūs taisysite, jei turiu kokių nors problemų dėl prekių po ranka?

A: Mes siūlome 1 metų garantiją. Atsiradus problemai, paprastai su klientais pasitikrinsime, ar ją gali išspręsti kliento vietinės pusės, kad išvengtume tarptautinio gabenimo, nusiųstume failus į parduotuvę ar kai kurias atsargines dalis. Jei ne, mes turime savo afrikietišką dalį HK ir ten galėtume greitai tvarkyti RMA. Uždaroje galite rasti mūsų garantijos sąlygas. Bet iš tikrųjų mūsų RMA rodiklis yra gana žemas.


Tyrimo