Kompiuterio plokščiaekranis monitorius

Kompiuterio plokščio ekrano monitorius NT19F-S, 19 colių IP65 vandeniui atsparus „Android“ kompiuterio plokščio ekrano monitorius. - 19 colių, 1280x1024, 4: 3 ekranas - A83T centrinis procesorius, pasirenkamas A64 / RK3188 / RK3288 / RK3399 - 2G DDR3 atmintis (iki 4G DDR3), 8G saugykla (iki 16G / 32G) - OS: „Android 4.4“, pasirinktinai „Android“ 5.1 / 6.0 / 7.1 - automatinis maitinimas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Kompiuterio plokščiaekranis monitorius

NT19F-S, 19 colių IP65 vandeniui atsparus „Android“ kompiuterio plokščiaekranis monitorius.

- 19 colių, 1280x1024, 4: 3 ekranas

- A83T centrinis procesorius, pasirenkamas A64 / RK3188 / RK3288 / RK3399

- 2G DDR3 RAM (iki 4G DDR3), 8G atminties (iki 16G / 32G)

- OS: „Android 4.4“, pasirinktinai „Android 5.1 / 6.0 / 7.1“

- Automatinis maitinimas įjungtas, 7 dienos * veikia 24 valandas

- Įvairūs prievadai: COM / USB / HDMI / LAN / Audio / TF kortelės lizdas


Kompiuterio plokščio monitoriaus dizainas: („Android“ „_01“

Kompiuterio plokščio monitoriaus montavimo būdas: („Android“, „_02“

Kompiuterio plokščiojo monitoriaus specifikacija: (升级二代)Android版本-规格表


Kompiuterio plokščiojo monitoriaus taikymas:

Kompiuterinis plokščiaekranis monitorius gali būti naudojamas pramoninio lauko automatikos įrangoje, įmontuojamas į mašinas, spinteles arba dedamas ant konsolės naudojimui. Kompiuterinis plokščiaekranis monitorius taip pat gali būti naudojamas telekomunikacijų, elektros, multimedijos, gynybos ir kitose srityse, taip pat bankuose, prekybos centruose, viešbučiuose, geležinkelio stotyse, autobusuose, metro stotyse, parkuose ir kitose viešose vietose.

JWS MONITORIAUS PARAIŠKA

* Naudojant naują A + klasės pramoninį TFT skystųjų kristalų ekraną, pasirenkamą varžos / talpos jutikliu, priekinis skydelis turi atitikti IP65 atsparumą dulkėms ir vandeniui. Medžiaga yra aliuminio lydinio gaubtas su efektyviu šilumos išsiskyrimu.

* „Niekada“ nesugeba įvykdyti savo kokybės politikos nuo projektavimo iki pristatymo: pirmoji yra kokybė, o klientų pasitenkinimas - prioritetas. Tai skirta moksliniams tyrimams ir plėtrai, įvairaus dydžio ir specifikacijos pramoninio kompiuterio, įterptojo kompiuterio, pramoninio skydelio PC tyrimams ir plėtrai. ir pramoninis monitorius.

* Mažmeninės prekybos ir svetingumo „Jutikliniai sprendimai“: Turėdami aukščiausios klasės jutiklinį našumą ir estetinę išvaizdą, mažmeninės prekybos sprendimai padės produktyviau dirbti ir pasiekti geresnių pardavimo pajamų. Jutiklinio ekrano terminalai ir kioskai pardavimo vietose leido pardavėjams sumažinti išlaidas, o klientams - mėgautis patogumais. Mes siūlome standartinį ir individualų jutiklinį gaminį, kuris patikimai veikia bet kokioje aplinkoje. Galime bendradarbiauti su jumis kurdami unikalius ekranus, kad patobulintume interaktyvų vartotojo įspūdį.

* „Neway“ turi didelę patirtį kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įrenginius, atsižvelgiant į kliento poreikius. „Neway“ siūlo visos eilės MTEP technines paslaugas, įskaitant pramoninį dizainą ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatinės įrangos dizainą, programinės-aparatinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integraciją.

* Klausimas: Ar galėtumėte pridėti mano logotipą?

A: TAIP, OEM įkrovos LOGO ir prekės ženklo logotipas.

Hot Tags: kompiuterinis plokščio ekrano monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkite, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like