Viskas viename žaidimų kompiuteris

„Viskas viename“ žaidimų kompiuteris NXT19F-S, 19 colių IP65 AIO, didelis jutiklinis plokščio ekrano kompiuterio monitorius. - 19 colių, 1280x1024, 4: 3 vaizdo formatas - „Intel Cerelon“ keturių branduolių J1900, pasirenkama „i3 / i5 / i7“ - 2G DDR3 atmintis (iki 4G / 8G) - 32G SSD (iki 64G / 128G / 256G / 500G) - OS: „Windows 7/8/10“, „Linux“ pasirinktinai - ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Viskas viename žaidimų kompiuteris

„NXT19F-S“, 19 colių IP65 AIO didelis jutiklinis plokščio ekrano kompiuterio monitorius.

- 19 colių, 1280 x 1024, 4: 3 vaizdo santykis

- „Intel Cerelon“ keturių branduolių J1900, pasirenkamas „i3 / i5 / i7“

- 2G DDR3 RAM (iki 4G / 8G)

- 32G SSD (iki 64G / 128G / 256G / 500G)

- OS: „Windows 7/8/10“, „Linux“ pasirinktinai

- Besiūlis ypač plokščias priekinis paviršius su 3 mm rėmu

- Puikus šilumą išsklaidančio rėmo dizainas

- Įvairūs prievadai: COM / USB / VGA / HDMI / Ethernet ir kt


Viskas viename žaidimų kompiuterio dizainas:

(„Windows“ „_01“

(„Windows“ versija _02.)

Viskas viename žaidimų kompiuterio specifikacija:

(升级二代)Windows详情-规格表

Viskas viename žaidimų kompiuterių gamykla:

• 15 800 kvadratinių metrų AUGALAS, kurio gamybos pajėgumai yra 30–50 K / M ir reguliariai padidėja talpos mechanizmas

NAUJIENOS APŽVALGA (1)

* Su VESA skylėmis galiniame dangtelyje, laikykitės kelių montavimo būdų, tokių kaip priekis, įdėtas su užrakto lakštu, užpakalinė dalis, įdėta metalinėmis plokštėmis, sienelė pritvirtinta prie sienos pakabinamu laikikliu, stendas su darbalaukio laikikliu.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Naršymas ir matavimas:

GPS technologijos derinimas su „Neway's Monitor and Control“ platforma yra puikus sprendimas navigacijos ir matavimų srityje, „Neway Monitor“ ir valdymo platformos yra plačiai naudojamos transporto priemonės navigacijos įrangoje, radaro sistemoje, GPS navigacijos sistemoje, sonaro sistemoje ir kt.

* „Neway“ yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas.

* Klausimas: kokia yra jūsų MDT programa?

A: Mūsų mobilusis duomenų terminalas yra daugiausia skirtas naudoti transporto priemonėse, o klientas paprastai diegia savo programinę įrangą į mūsų aparatinę įrangą, kad pasiektų savo programą, pavyzdžiui, transporto priemonių parko valdymą, taksi išsiuntimą, pramoninę kontrolę ir kt.

Hot Tags: viskas viename žaidimų kompiuteris, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigiai, nusipirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like