Panelinis kompiuteris 17

NXT17F, 17 colių pramoninis ultra plokščias viskas viename skydelyje. „Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydas IP65, įvairūs liesti. - 17 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 formato santykis, 1280x1024 - ne / atsparus / nepraleidžiamas / neprivalomas - 1000nits skaitytuvas nuo saulės neprivalomas - Intel J1900 sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7 - 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM - pramoninis aliuminio lydinio dizainas - „Hardware & Software“ gali būti pritaikyta.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Panelinis kompiuteris 17

NXT17F, 17 colių pramoninis ultra plokščias viskas viename skydelyje.

„Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydas IP65, įvairūs liesti.

- 17 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 formato santykis, 1280x1024

- Ne

- 1000nits saulės šviesos skaitomumas neprivalomas

- „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7

- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM

- pramoninis aliuminio lydinio dizainas

- „Hardware & Software“ gali būti pritaikyta.


PC PC 17 dizainas:

Windows详情_01.jpg

Skydelis PC 17 montavimo būdas:

Windows详情_02.jpg

Panel PC 17 Specifikacija:

Windows铝合金IP65一体机.jpg

Panelis PC 17 Taikymas:

„Neway“ yra sertifikuota pagal ISO9001: 2008 su produktais, kurių sertifikatai, įskaitant CE, FCC, ROHS, CCC ir kt., Iki šiol laimėjo „Fujian Technology Enterprise“ garbės pavadinimą ir „HDMI Adopter“ sertifikatus, kuriuos patvirtino „HDMI Licensing“, LLC ..

Sertifikatas.jpg

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, naudojant LED apšvietimo technologiją ir didelės raiškos pramonę A klasės ekranas turi ilgesnį tarnavimo laiką, o ekranas yra daugiau išskirtinis, spalvingas.

* Palieskite „Industrial“ sprendimus

„Neway“ siūlo pramoninio stiprumo jutiklinio ekrano ir jutiklinio valdymo sprendimus. Mūsų jutikliniai ekranai yra patikimi ir pakankamai patikimi, kad juos būtų galima įdiegti sudėtingose pramonės aplinkose, kuriose vyrauja dulkės ir skysčiai. „Neway“ gaminiai gali būti uždaromi prie pramoninių reikalavimų, todėl juos galima valdyti neribotais kontaktais, tokiais kaip pirštai, pirštinės ir pan. Mes siūlome pažangiausias technologijas ir platų sprendimų, turinčių aukštą kokybę ir ilgalaikį patikimumą, asortimentą.

* „Neway“ nuo 2000 m. Gamina ir tiekia tiek standartizuotus, tiek individualius produktus.

* Q: Ar turite visą HD ekraną?

A: TAIP, mes taip pat turime pilną HD skydelį ir 4K skydelį.

Tyrimo