Pramoninis kompiuteris I7

NXT173F, 17,3 colių pramoninis ultra plokščias viskas viename skydelyje. „Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydas IP65, įvairūs liesti. - 17,3 '' LCD, 16: 9 formato santykis, 1920x1080 - Ne / Atsparus / Neprivalomas prisilietimas - 1000 litrų skaitytuvas nuo saulės neprivalomas - Intel J1900 sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7 - 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM - Pramoninis aliuminio lydinys dizainas - „Hardware & Software“ gali būti pritaikytas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pramoninis kompiuteris i7

NXT173F, 17,3 colių pramoninis ultra plokščias viskas viename skydelyje.

„Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydas IP65, įvairūs liesti.

- 17,3 '' LCD, 16: 9 formato santykis, 1920x1080

- Ne

- 1000nits saulės šviesos skaitomumas neprivalomas

- „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7

- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM

- pramoninis aliuminio lydinio dizainas

- „Hardware & Software“ gali būti pritaikyta.

Windows详情_01.jpg

Windows详情_02.jpg

Pramonės PC I7 specifikacija:

Windows铝合金IP65一体机.jpg

Pramoninis PC i7 taikymas:

„NEWAY IPC“ ir monitoriai, tokie kaip „Industrial PC i7“, yra pritaikyti komerciniams ir pramoniniams tikslams, dideli ryškumai saulės šviesai skaitymui, tada RoHS, FCC ir CE sertifikatai. Pirmenybė teikiama bankomatams, KOISK, pardavimo automatams, transportui ir bilietams ir kt. 01.jpg

* Aukštos kokybės metalas daro pramoninį fiuzelagą. Visų metalinių korpusų konstrukcijos yra tvirtos, atsparios seismui, patvarios, aukštos ir žemos temperatūros, efektyvios šilumos išsklaidymui ir gali būti naudojamos atšiauriose aplinkose.

* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdai ekrano spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse.

„Neway“ monitoriai sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energijos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitų rūšių pramonės šakose.

* RoHS, patvirtinantis, kad, remiantis bandymų metu atliktais bandymais, mūsų produktai atitinka RoHS direktyvos reikalavimus: 2002/95 / EB, 2005/618 / EB.

* Q: Kokia yra normali darbo temperatūra?

A: -20 ℃ ~ 60 ℃

* Q: Mes neturime patirties importuojant produktus iš Kinijos. Ar žinote, kaip yra pritaikyta procedūra?

A: Apie pasirinktinę procedūrą, nesijaudinkite. Ir jie viską tvarkys. Ir jums reikia mokėti mokestį, kai gaunate prekes.

* Q: Kokia jūsų geriausia kaina?

A: Remiantis mūsų produktų kokybe ir apskaičiuotu kiekiu. Mes visą laiką nurodytume geriausią geriausią atitikimo kainą.

* Klausimas: ar teikti individualų dizainą?

A: Taip, modifikuotas ir kliento dizainas yra prieinamas.


Hot Tags: pramoninis kompiuteris i7, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like