Geriausias kompiuteris su vienu jutikliniu ekranu

Geriausias „viskas viename“ jutiklinio ekrano kompiuteris „NXT17F-4“, 17 colių siauras rėmelis, kompaktiškas dizainas IP65 pramoninio skydo kompiuteris * 17 “, 1280x1024 raiška, 4: 3 *„ Windows 7/10 “arba„ Linux “operacinė sistema * J1900 2 GHz keturių branduolių, pasirenkamas„ i3 / i5 “ / i7 * Neliečiamas / Atsparus jutikliui / Talpus jutikliui * Aliuminio lydinio dėklas, pjaustomas arba juodas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausias kompiuteris su vienu jutikliniu ekranu

„NXT17F-4“, 17 colių, kompaktiško siauro rėmo, IP65 pramoninio skydo kompiuteris

* 17 colių, 1280x1024 raiška, 4: 3

* „Windows 7/10“ arba „Linux“ operacinė sistema

* J1900 2GHz keturių branduolių, pasirenkamas i3 / i5 / i7

* Neliestas / neatsparus lietimui / Talpinis jutimas

* Aliuminio lydinio dėklas, drožlė arba juoda spalva

* Itin plokščias IP65 priekinis skydelis, atsparus dulkėms ir vandeniui


Geriausias „viskas viename“ ekrano kompiuterio dydžio diapazonas:

JWS 四 86 X86 详情 _01

Geriausias „viskas viename“ ekrano kompiuterio montavimo būdas:

JWS 四 86 X86 详情 _02

Geriausios „viskas viename“ ekrano kompiuterio specifikacijos:

四代Windows规格表-宽屏

Geriausia kompiuterio programa „ Viskas viename“ su jutikliniu ekranu :

四代应用-NTF

* Mūsų gaminiai yra pigūs, mažai suvartojami, naudojama naujausia jutiklinių ir ekranų technologija, unikalus dizainas ir aukštos kokybės sprendimas - todėl mūsų gaminiai yra tinkami tvirtai pramonės aplinkai.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų tiek naujiems, tiek seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus, taip pat galėtų suteikti atitinkamų pritaikytų sprendimų, skirtų patenkinti įvairius klientų poreikius. .

* Pramoninės vietos: Pramoninis valdymas, mechaninis valdymas, automatikos įranga, CNC staklės, surinkimo linija, HMI valdymas, inžinerinė įranga ir kt.

* Niekada neliks laiko išbandyti klientų, o mūsų produktai iš klientų paprastai gauna daug gerų atsiliepimų ir įgyja pakartotinį verslą, tada užmezga ilgalaikius ryšius su klientais.

* Klausimas: Ar galite mums suteikti techninę pagalbą?

A: Taip, mes turime profesionalią tyrimų ir plėtros komandą, kad palaikytų mūsų klientus, ir jei turite klausimų apie mūsų gaminių technologijas, rašykite mums el. Paštu, atsakymas jums bus išsiųstas nedelsiant; Taip pat, jei turite abejonių dėl informacijos mūsų svetainėje ar kokių nors atsiliepimų apie mūsų gaminių kokybę, rašykite mums el. Paštu ir ačiū už visas jūsų pastabas iš anksto.

Tyrimo