Geriausias „viskas viename“ žaidimų kompiuteris

Geriausias „viskas viename“ žaidimų kompiuteris NXT17F, 17 colių IP65 pramoninis AIO skydo kompiuteris. - 17 colių, 1280x1024, 4: 3 vaizdo formatas - „Intel Cerelon“ keturių branduolių J1900, pasirenkama „i3 / i5 / i7“ - 2G DDR3 atmintis (iki 4G / 8G) - 32G SSD (iki 64G / 128G / 256G / 500G) - OS: „Windows 7/8/10“, „Linux“ pasirinktinai - besiūlis, ypač plokščias priekis ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausias „viskas viename“ žaidimų kompiuteris

„NXT17F“, 17 colių IP65 pramoninis AIO skydo kompiuteris.

- 17 colių, 1280x1024, 4: 3 kraštinių santykis

- „Intel Cerelon“ keturių branduolių J1900, pasirenkamas „i3 / i5 / i7“

- 2G DDR3 RAM (iki 4G / 8G)

- 32G SSD (iki 64G / 128G / 256G / 500G)

- OS: „Windows 7/8/10“, „Linux“ pasirinktinai

- Besiūlis ypač plokščias priekinis paviršius su 3 mm rėmu


Geriausias „viskas viename“ žaidimų kompiuterio dizainas:

(„Windows“ „_01“

Geriausias „viskas viename“ žaidimų kompiuterio montavimo būdas:

(„Windows“ versija _02.)

Geriausios „viskas viename“ žaidimų kompiuterio specifikacijos:

(升级二代)Windows详情-规格表

Geriausia „viskas viename“ žaidimų kompiuterio tyrimų ir plėtros komanda:

Mes turime profesionalią tyrimų ir plėtros komandą, kuri gali pasiūlyti OEM ir ODM paslaugas, pritaikydama aparatinę ir programinę įrangą, kuri padės jūsų idėjas perkelti į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD

* Su VESA skylėmis galiniame dangtelyje, laikykitės kelių montavimo būdų, tokių kaip priekis, įdėtas su užrakto lakštu, užpakalinė dalis, įdėta metalinėmis plokštėmis, sienelė pritvirtinta prie sienos pakabinamu laikikliu, stendas su darbalaukio laikikliu.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* „Touch Solutions for Finance & Bank“: Bankinio savitarnos kiosko aparatai pasižymi dideliu gyvybingumu, naudodamiesi patogia vartotojo sąsaja. Bankų skyriuose plačiai pritaikius bankomatus, sąskaitų apmokėjimo kioskus ir interaktyvius informacinius kioskus, klientai, kuriems trūksta laiko, nebeatlieka daug laiko laukdami savo eilės. Vietoj to, klientai nori bendrauti su banko įstaigomis per bankomatų tipo sistemas.

* Profesionalios paslaugos pasauliniams klientams. Gamindami produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinius kompiuterius, „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir tt niekada nenaudoja visiškai naujo LCD ekrano.

* Kl .: Kaip aš galiu patikėti jūsų produkto kokybe?

A: Mes turime daugiau nei 10 metų eksporto patirtį. Nuo medžiagų pirkimo iki produktų pristatymo, mes turime savo profesionalius darbuotojus ir procedūras, kad išvengtume galimos kokybės rizikos. Mūsų produktai buvo patvirtinti CE & ROHS ir kt.

Tyrimo