17 Tabletinis kompiuteris

17 Tabletinis kompiuteris NXT17M, 17 colių įterptas pramoninio metalo korpusas Vienas viename skydelyje PC ventiliatoriaus dizainas, įmontuotas Wifi, metalinis korpusas, įvairus liesti. - 17 colių, 1280x1024, 4: 3 kraštinių santykis - Ne / Atsparus / Talpus / Infraraudonųjų spindulių jutiklis pasirinktinai - pasirenkamas saulės šviesos rodmuo: 1000vnt Ryškumas -...
Pokalbis dabar

Informacija apie

17 Tabletinis kompiuteris

NXT17M, 17 colių įterptųjų pramoninių metalo korpusų viskas viename pulte
Ventiliatoriaus dizainas, įmontuotas Wifi, metalinis korpusas, įvairūs prisilietimai.
- 17 colių, 1280x1024, 4: 3 formato
- Ne / Atsparus / Talpa / Infraraudonųjų spindulių ryšys neprivalomas
- Pasirenkamas saulės šviesos rodmuo: 1000vnt. Ryškumas
- „Windows 7/8/10“ arba „Linux“ neprivaloma
- „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7
- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM
- Įterptas užraktas / Paslėptas laikiklis / VESA
- USB / LAN / Audio / VGA / HDMI / COM


17 Planšetinio kompiuterio dizainas:

NXTM系列Windows版本详情页_01.jpg

17 Planšetinio kompiuterio montavimo būdas:

NXTM系列Windows版本详情页_02.jpg

17 Planšetinio kompiuterio specifikacija:

NXTM Windows金属一体机.jpg

17 Planšetinio kompiuterio sertifikatai:

„Neway“ yra sertifikuota pagal ISO9001: 2008 su produktais, kurių sertifikatai, įskaitant CE, FCC, ROHS, CCC ir kt., Iki šiol laimėjo „Fujian Technology Enterprise“ garbės pavadinimą ir „HDMI Adopter“ sertifikatus, kuriuos patvirtino „HDMI Licensing“, LLC ..

Sertifikatas

* Su 10 taškų talpos multi touch, per žmogaus kūno dabartinį jautrumą, kad pasiektų jutiklinę funkciją, su tiksliu ir jautrumu. Talpos jutikliniam ekranui reikia paliesti tik tada, kai nereikia slėgio signalams generuoti.

* Bendrovė turi platų produktų asortimentą, kurį galima taikyti įvairiose srityse ,, pavyzdžiui, pramoninei automatizacijai, bankomatams, KIOSK, transporto priemonių navigacijai, logistikai, transportavimui, švietimui ir mažmeninei prekybai. Ir mes galime padėti jums pasirinkti tinkamą sprendimą pagal jūsų poreikius.

* Ekrano sprendimas jūrų / kariniam

„Neway“ jūriniai ir kariniai LCD monitoriai ir ekranas yra specialiai pagaminti, kad atlaikytų grubų reljefą, atšiaurias ir tvirtas aplinkos sąlygas. „VESA“ standartinis laikiklis yra prieinamas daugelyje monitorių, kad būtų galima greitai montuoti. Taip pat sukurta taip, kad atlaikytų griežtas karines pajėgas ir sukurtų išgyventi reikliausius darbus.

* Neway laikysis klientų bandymų laiku, o mūsų produktai paprastai gauna daug gerų atsiliepimų iš klientų ir gauna pakartotinį verslą, o po to palaiko ilgalaikius santykius su klientais.

* Q: Kokia jūsų aptarnavimo po pardavimo paslauga?

A: Jei kyla problemų, atsakymą gausite per 24 valandas. Sprendimas bus pasiūlytas iškart.

Tyrimo