Stalinis jutiklinis ekranas

Stalinis jutiklinis ekranas, NT156F-4 serija: Siauras rėmelis, kompaktiškas pramoninio „Android“ skydo kompiuteris. –15,6 colio, 1920x1080 skiriamoji geba –OS: „Android 6.0“, pasirenkama: „Android 5.1 / 7.1“ - „CPU“: A64 keturių branduolių, pasirenkamas RK3288 / RK3399 - RAM: 2 GB DDR3, pasirinktinai 4 GB DDR3 - iš: 8 GB „eMMC“, pasirinktinai 16 GB / 32 GB „eMMC“ - „Nelieskite“ arba su talpiniu jutikliniu skydeliu - Pilna aliuminio lydinio struktūra, šlifuoklis arba juoda spalva –Ultra plokščias priekinis skydelis IP65 Dulkės ir vandeniui įrodyti –pritaikyta įranga ir programinė įranga
Pokalbis dabar

Informacija apie

Stalinis jutiklinis ekranas

NT156F-4 serija: kompaktiško dizaino siauro rėmo „Android“ skydelio kompiuteris.

* 15,6 colio, 1920x1080 skiriamoji geba

* OS: „Android 6.0“, pasirinktinai: „Android 5.1 / 7.1“

* Centrinis procesorius: A64 keturių branduolių, pasirenkamas RK3288 / RK3399

* RAM: 2 GB DDR3, pasirinktinai 4 GB DDR3

* ROM: 8 GB eMMC, pasirenkamas 16 GB / 32 GB eMMC

* Neliestas arba su talpiu jutikliniu skydeliu

* Pilnos aliuminio lydinio struktūros, pjaustymo ar juodos spalvos

* Itin plokščias priekinis skydas IP65, atsparus dulkėms ir vandeniui

* Galima individualizuota aparatinė ir programinė įranga


Stalinio jutiklinio ekrano dizainas:

„JWS“, „Android“, „_01“

„JWS“, „Android“, „_02“

„JWS“, „Android“, „_03“

JWS四代接口

Stalinio kompiuterio jutikliniu ekranu specifikacija:

10.1-21.5规格表-总

Stalinio kompiuterio jutikliniu ekranu programa:

四代应用-NTF

* Su VESA skylėmis galiniame dangtelyje, laikykitės kelių montavimo būdų, tokių kaip priekis, įdėtas su užrakto lakštu, užpakalinė dalis, įdėta metalinėmis plokštėmis, sienelė pritvirtinta prie sienos pakabinamu laikikliu, stendas su darbalaukio laikikliu.

* Pabrėžkite produktų MTEP ir inovacijas, turite stiprią MTEP technologiją, kuri gali suteikti techninių patarimų naujiems ir seniems klientams renkantis tinkamus sprendimus.

* „Neway“ turi didelę patirtį kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įtaisus, atsižvelgiant į kliento poreikius. „Neway“ siūlo visos eilės MTEP technines paslaugas, įskaitant pramoninį dizainą ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatinės įrangos dizainą, programinės-aparatinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integraciją.

* Kl .: Kaip aš galiu patikėti jūsų produkto kokybe?

A: Mes turime daugiau nei 10 metų eksporto patirtį. Nuo medžiagų pirkimo iki produktų pristatymo, mes turime savo profesionalius darbuotojus ir procedūras, kad išvengtume galimos kokybės rizikos. Mūsų produktai buvo patvirtinti CE & ROHS ir kt.

Hot Tags: jutiklinis ekranas stalinis kompiuteris, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkite, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like