Jutiklinio ekrano monitorius „Windows 7“

Jutiklinio ekrano monitorius kompiuteriams Windows 7 NXT15F, 15 colių pramoninis IP65 skydelis - 15 ", 1024x768, 4: 3 formato santykis - J1900 keturių branduolių, pasirenkamas i3 / i5 / i7 - Win7 OS, papildomas Win8 / 10, Linux - 2G DDR3 RAM, 32G SSD (abu galima atnaujinti) - I / O: USB2.0 / USB3.0 / LAN / HDMI / VGA / Audio / COM ir kt.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano monitorius „Windows 7“

NXT15F, 15 colių pramoninis IP65 skydelis

- 15 ", 1024x768, 4: 3 proporcijos

- J1900 Quad core, pasirinktinai i3 / i5 / i7

- Win7 OS, pasirenkama Win8 / 10, Linux

- 2G DDR3 RAM, 32G SSD (abu galima atnaujinti)

- I / O: USB2.0 / USB3.0 / LAN / HDMI / VGA / Audio / COM ir tt

- Plati įtampa 9-28 V, plati darbo temperatūra

- Įmontuotas WiFi, iki palaikymo 300Mbps

- Aliuminio lydinio apvalkalas, apvalus lanko šoninės plokštės dizainas

- Grynas plokščias, priekinis skydas IP65 dulkėms ir vandeniui


Jutiklinio ekrano monitorius „Windows 7“ kompiuterio dizainui:

(升级 三代) 一体 机 详情 _01

Jutiklinio ekrano monitorius kompiuteriui „Windows 7“ Įranga: (升级 三代) 一体 机 详情 _02

Jutiklinio ekrano monitorius kompiuteriui „Windows 7“ Specifikacija:

X86-三代NXT15F

KODĖL MUS:

Kodėl mus

* Priekinis skydelis atitinka IP65 standartą, atsparumą vandeniui ir dulkėms, neleidžia gaminiui apsaugoti nuo dulkių, vandens ir kitos blogos aplinkos.

* Pateikite 5 ~ 22 colių monitorių ir kompiuterio sprendimą, produktų tipą, įskaitant: HD-SDI LCD monitorių, On-Camcorder & DSLR LCD monitorius, FPV lauko monitorius, Pramoninis TFT LCD / Atidarytas rėmelis / USB maitinamas monitorius, Industrial Panel PC ir kt. .

* „Neway“ siūlo saulės šviesai nuskaitomus monitorius, skirtus naudoti lauke ryškioje saulės šviesoje. Mūsų monitoriai taip pat idealiai tinka naudoti su borescopais, vaizdo zondais, mikroskopais, rentgeno spinduliais ir kitomis vaizdo vizualizavimo sistemomis. Jie taip pat plačiai naudojami kaip vaizdo atvaizdai ekrano spausdinimo mašinose, pakavimo mašinose ir stebėjimo stotyse.

„Neway“ monitoriai sėkmingai naudojami gamybos, naftos ir dujų, energijos ir energijos, farmacijos, vamzdynų tikrinimo, geležinkelio, chemijos, stiklo, plieno ir kitų rūšių pramonės šakose.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Mane domina jūsų produkto pardavimas, bet nieko apie tai nekalbu?

A: Tiesiog susisiekite su mumis ir mes informuosime viską apie produkto ir pardavimo tašką.

Hot Tags: jutiklinio ekrano monitorius kompiuteriams 7, Kinija, tiekėjams, gamintojams, didmeninei prekybai, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like