Geriausias stalinis kompiuteris

Geriausias stalinis kompiuteris, NT156F-4 serija: Siauras rėmelis, kompaktiško dizaino „Android“ skydelio kompiuteris. –15,6 colio, 1920x1080 skiriamoji geba –OS: „Android 6.0“, pasirenkama: „Android 5.1 / 7.1“ - „CPU“: A64 keturių branduolių, pasirenkamas RK3288 / RK3399 -RAM: 2GB DDR3, pasirenkama 4 GB DDR3 -ROM: 8 GB eMMC, pasirenkama 16 GB / 32 GB eMMC -Jokio jutiklinio ar su talpiniu jutikliniu skydeliu -Pilna aliuminio lydinio struktūra, šlifuoklis ar juoda spalva -Ultra Plokščias priekinis skydelis IP65 Dulkės ir vanduo įrodytas -Suderinta Prieinama techninė ir programinė įranga
Pokalbis dabar

Informacija apie

Geriausias stalinis kompiuteris

NT156F-4 serija: kompaktiško dizaino siauro rėmo „Android“ skydelio kompiuteris.

* 15,6 colio, 1920x1080 skiriamoji geba

* OS: „Android 6.0“, pasirinktinai: „Android 5.1 / 7.1“

* ROM: 8 GB eMMC, pasirenkamas 16 GB / 32 GB eMMC

* Neliestas arba su talpiu jutikliniu skydeliu

* Pilnos aliuminio lydinio struktūros, pjaustymo ar juodos spalvos

* Itin plokščias priekinis skydas IP65, atsparus dulkėms ir vandeniui

* Galima individualizuota aparatinė ir programinė įranga


Geriausias stalinio kompiuterio dizainas:

„JWS“, „Android“, „_01“

„JWS“, „Android“, „_02“

„JWS“, „Android“, „_03“

JWS四代接口

Geriausios stalinio kompiuterio specifikacijos:

10.1-21.5规格表-总

Geriausia stalinio kompiuterio programa:

01

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Atspariame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* Didelis dėmesys skiriamas produktų MTEP ir inovacijoms, turi stiprią MTEP technologiją, kuri gali pasiūlyti atitinkamus individualius sprendimus, tenkinančius skirtingus klientų poreikius.

* Taikant intelektualųjį transporto parką galima ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės išlaidų valdymo valdymą, bet ir pritaikyti skubios pagalbos tarnyboms.

* „Neway“ yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, kurio specializacija yra elektroninių ir kompiuterinių technologijų tyrimas ir taikymas.

* Q: Kaip yra produkto kokybė?

A: Mūsų produktai buvo griežtai patikrinti aukštos kokybės, prieš išsiunčiant juos klientams. Mes prekiaujame savo prekės ženklu vietinėje Kinijos rinkoje, mūsų prekės ženklas yra „NEWAY“. Taigi kokybė mums yra pirmas dalykas!

Hot Tags: geriausias stalinis kompiuteris, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, nusipirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like