PC PC Fanless

NXT15F, 15 colių pramoninis ultra plokščias viskas viename skydelyje PC Fanless. „Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydas IP65, įvairūs liesti. - 15 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 formato santykis, 1024x768- Ne / atsparus / nepralaidi / neprivaloma prisilietimo galimybė - 1000 vienetų saulės spindulių skaitymui neprivaloma - „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM- Pramoninis aliuminio lydinio dizainas - „Hardware & Software“ gali būti pritaikyta.
Pokalbis dabar

Informacija apie

PC PC Fanless

NXT15F, 15 colių pramoninis ultra plokščias viskas viename skydelyje PC Fanless.

„Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydas IP65, įvairūs liesti.
- 15 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 formato santykis, 1024x768
- Ne
- 1000nits saulės šviesos skaitomumas neprivalomas
- „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7
- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM
- pramoninis aliuminio lydinio dizainas
- „Hardware & Software“ gali būti pritaikyta.

Plokštės PC Fanless Design:

Windows详情_01.jpg

Plokštės PC Fanless montavimo būdas:

Windows详情_02.jpg

Skydelio PC „Fanless“ specifikacija:

Windows铝合金IP65一体机.jpg

„PC PC Fanless“ programa:

Plokštės PC Fanless gali būti naudojamas pramoninio automatizavimo įrangoje, įmontuotoje mašinose, spintose arba ant konsolės. PC PC Fanless taip pat gali būti naudojamas telekomunikacijų, elektros energijos, multimedijos, gynybos ir kitose srityse, taip pat bankuose, prekybos centruose, viešbučiuose, geležinkelio stotyse, autobusuose, metro stotyse, parkuose ir kitose viešose vietose.

PC MINI APPLICATION.png

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, naudojant LED apšvietimo technologiją ir didelės raiškos pramonę A klasės ekranas turi ilgesnį tarnavimo laiką, o ekranas yra daugiau išskirtinis, spalvingas.
* Pardavėjai ir inžinieriai siūlys pardavimo, pardavimo, pardavimo ir techninės pagalbos paslaugas. Jie sugeba spręsti bet kokias problemas, su kuriomis susiduriate su paciento ir efektyvaus požiūrio.
* Viešos vietos:

Metro, oro uostai, stotys, degalinės, rinkliavos, knygynai, parkai, parodų salės, stadionai, muziejai, konferencijų centrai, bilietų agentūros, loterijos centrai ir kt.
* Neway yra globalizuotas OEM ir ODM paslaugų teikėjas, specializuojantis elektroninių ir su kompiuteriais susijusių technologijų tyrimams ir taikymui.
* Q: Ar palaikote alibaba prekybos užtikrinimą
A: TAIP

Hot Tags: skydelis PC fanless, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like