Panelinis kompiuteris 15

„NXT15F“, 15 colių pramoninis „Ultra“ plokščias „All In One Panel“ kompiuteris 15. „Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydelis IP65, įvairūs jutikliai. - 15 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 formato santykis, 1024x768- Ne / atsparus / nepralaidi / neprivaloma prisilietimo galimybė - 1000 vienetų saulės spindulių skaitymui neprivaloma - „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM- Pramoninis aliuminio lydinio dizainas - „Hardware & Software“ gali būti pritaikyta.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Panelinis kompiuteris 15

NXT15F, 15 colių pramoninis ultra plokščias viskas viename skydelyje 15.

„Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydas IP65, įvairūs liesti.
- 15 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 formato santykis, 1024x768
- Ne
- 1000nits saulės šviesos skaitomumas neprivalomas
- „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7
- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM
- pramoninis aliuminio lydinio dizainas
- „Hardware & Software“ gali būti pritaikyta.

PC PC 15 dizainas:

Windows详情_01.jpg

Plokštės PC 15 montavimo būdas:

Windows详情_02.jpg

PC PC 15 specifikacija:

Windows铝合金IP65一体机.jpg

„PC 15“ mokslinių tyrimų ir plėtros komanda:

Mes turime profesionalų R & D komanda gali pasiūlyti OEM ir ODM paslaugas su aparatūros ir programinės įrangos pritaikymu, kurie perkelia jūsų idėjas į apčiuopiamą įrenginį ar sistemą.

RD.jpg

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, naudojant LED apšvietimo technologiją ir didelės raiškos pramonę A klasės ekranas turi ilgesnį tarnavimo laiką, o ekranas yra daugiau išskirtinis, spalvingas.
* Pardavėjai ir inžinieriai siūlys pardavimo, pardavimo, pardavimo ir techninės pagalbos paslaugas. Jie sugeba spręsti bet kokias problemas, su kuriomis susiduriate su paciento ir efektyvaus požiūrio.
* Pramonės svetainės:

Pramoninė kontrolė, mechaninė kontrolė, automatikos įranga, CNC staklės, surinkimo linija, HMI valdymas, inžinerinės mašinos ir kt.
* Mūsų produktai yra eksportuojami į ES, Ameriką, Aziją ir pan. Siekiant tiekti kokybiškus produktus ir puikias paslaugas, mūsų įmonė gavo patvirtinamąsias ataskaitas ir sertifikatus CE, FCC ir kt.
* Q: Kada jūsų įmonė yra įsteigta?
A: 2005 m.

Hot Tags: skydas pc 15, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, individualus, pigus, pirkti, sandėlyje,

Tyrimo

You Might Also Like