Populiariausi visi viename kompiuteryje

Populiariausi visi viename kompiuteryje „NXT156F-4“, 15,6 colio siauras rėmelis, kompaktiško dizaino IP65 pramoninis skydo kompiuteris * 15,6 ", 1920x1080 skiriamoji geba, 16: 9 *„ Windows 7/10 “arba„ Linux “operacinė sistema * J1900 2GHz keturių branduolių, pasirinktinai„ i3 / i5 “. i7 * Neliestas / neatsparus lietimui / Talpus jutikliui * Aliuminio lydinio dėklas, pjaustytuvas ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Populiariausi visi viename kompiuteryje

„NXT156F-4“, 15,6 colių, siauras rėmas, kompaktiško dizaino IP65 pramoninis skydo kompiuteris

* 15,6 “, 1920x1080 raiška, 16: 9

* „Windows 7/10“ arba „Linux“ operacinė sistema

* J1900 2GHz keturių branduolių, pasirenkamas i3 / i5 / i7

* Neliestas / neatsparus lietimui / Talpinis jutimas

* Aliuminio lydinio dėklas, drožlė arba juoda spalva

* Itin plokščias IP65 priekinis skydelis, atsparus dulkėms ir vandeniui


Populiariausi visų viename kompiuteryje dydžių diapazonas:

JWS 四 86 X86 详情 _01

Populiariausias visų viename kompiuterių montavimo būdas:

JWS 四 86 X86 详情 _02

Populiariausios „viskas viename“ kompiuterio specifikacijos:

四代Windows规格表-宽屏

Populiariausia programa „viskas viename“ :

四代应用-NTF

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Rezistiniame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* Bendrovė turi pakankamai personalo atsargų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų, mūsų bendradarbiavimo procese gali suteikti gerą techninę pagalbą, įsigijimo patirtį ir garantinį aptarnavimą.

* Viešos vietos:

Metro, oro uostai, stotys, degalinės, rinkliavų stotys, knygynai, parkai, parodų salės, stadionai, muziejai, konferencijų centrai, bilietų agentūros, loterijų centrai ir kt.

* Profesionali paslauga pasauliniams klientams. Gamindami produktus, ne tik monitorius, bet ir skydinius kompiuterius, „LG“, „SHARP“, „CHIMEI INNOLUX“, „SAMSUNG“ ir tt niekada nenaudoja visiškai naujo LCD ekrano.

* Klausimas: Kaip moksliniai tyrimai ir plėtra investuojama?

A: Mes daug dėmesio skiriame technikos tobulinimui ir gaminio patobulinimams, kiekvienais metais 20% pelno investuojame į MTEP, kad įsitikintume, jog pasieksime laiką.

Tyrimo