„PC“ operacinė sistema „Windows 7“

NX1201 / 1202: 12 colių skydelis Kompiuteris Įterptinis jutiklis AIO pramoninis kompiuteris - pramoninė įdėta platforma, patikima sistema, turtinga sąsaja - aliuminio lydinio korpusas su aviacijos klase, tvirtas dizainas - priekinis skydas IP65, apsaugo nuo dulkių ir blogos aplinkos atsparus 5 laidų varžai ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

„PC“ operacinė sistema „Windows 7“

NX1201 / 1202: 12 colių skydelis Kompiuteris įdėtas Touch AIO Industrial PC

- Pramoninės klasės įterptinė platforma, patikima sistema, turinti daug sąsajų

- Aliuminio lydinio korpusas su aviacijos klase, tvirtas dizainas

- Priekinis skydas IP65, apsaugo nuo dulkių ir blogos aplinkos

- Karščiui atsparus 5 laidų atsparus jutiklinis ekranas

- NX1201: „Intel Atom D525“, 2G RAM (1M talpykla, 1,80 GHz)

NX1202: „Intel Core i5-430UM“, 4G RAM (3M talpykla, 1,20 GHz)

- 32G SSD mSATA, pasirinktinai iki 512G

- 4x RS232 / 485, 4x USB, 2x LAN, VGA, PS / 2

- „Windows XP“, „Windows 7/8/10“, „Linux OS“

Skydelio kompiuteris Windows 7 „Mount Way“:

Skydelio kompiuterio „Windows 7“ specifikacija:

J .jpg

Programinė įranga „Windows 7“:

Panelinis kompiuteris „Windows 7“ gali būti naudojamas pramoninės automatikos įrangoje, įmontuotoje mašinose, spintose arba ant konsolės. Panelinis kompiuteris „Windows 7“ taip pat gali būti naudojamas telekomunikacijų, elektros energijos, multimedijos, gynybos ir kitose srityse, taip pat bankuose, prekybos centruose, viešbučiuose, geležinkelio stotyse, autobusuose, metro stotyse, parkuose ir kitose viešose vietose.

PC x86 APPLICATION.jpg

* Turtinga patirtis monitorių ir kompiuterių produktų eksporto srityje. Atsižvelgdami į kliento poreikius, pasirenkame tinkamą transportavimo būdą ir stengiamės patenkinti kliento pristatymo datą.

* AFC transportavimo sprendimas

„Neway“ LCD monitorius su atsparumu vibracijai, atsparumas smūgiams, mažas energijos suvartojimas ir plataus diapazono įtampos funkcijos atitinka sparčiai besivystančią transporto pramonę. „Neway“ sukūrė LCD monitorius, skirtus teikti įvairią informaciją ir pramogas keleiviams, taip pat teikti daugialypę techninę informaciją ir veiklos platformą, skirtą fono priežiūros institucijoms.

* „Neway“ pagrindinės produktų linijos: Įterptųjų kompiuterių platformos, mobilieji duomenų terminalai, fotoaparatai ir transliavimo monitoriai, „Touch VGA / HDMI“ monitoriai pramoniniams tikslams, USB displaylink monitoriai, jūrų, medicininiai monitoriai ir kiti specialieji LCD ekranai, taip pat turi „Industrial IP65 Panel PC“. „Windows“ arba „Android“) ir „Industrial IP65“ monitoriai („Non Touch“, „Resistive“, „Capacitive“, „Infrared“).

* Q: Ar jūsų talpinis atviro rėmo monitorius yra stabilus ar ne?

A: Šviesos prisilietimo jautrumas - talpinis hmi visada laikomas lengvai pasiekiančiu gedimą. Atkreipkite dėmesį, kad tik jutiklinis stiprumas yra nuo uo iki 25g, veiksmų gali imtis HMI.

* Q: Ar galime spausdinti savo logotipą ant korpuso? Kas yra MOQ?

A: Išskyrus atidarymo logotipą, galime padaryti šilko spausdinimo LOGO.

* K: Kokio tipo patikrinimą galite atlikti?

A: NEWAY turi kelis bandymus iš skirtingų padalinių perkamų medžiagų į galutinius produktus, pvz., QA, QC, pardavimų atstovas, kad būtų užtikrinta, kad visi yra puikioje būklėje prieš išsiuntimą. Mes taip pat sutinkame su trečiosios šalies, kurią paskyrėte, patikrinimą.


Hot Tags: panelių vitrinos 7, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like