Pramoninis planšetinis kompiuteris „Windows 7“

Pramoninis planšetinis kompiuteris „Windows 7“

Pramoninis planšetinis kompiuteris „Windows 7 NXT12F“, 12 colių ultra butas „All In One“ pramoninis planšetinis kompiuteris „Windows“. - 12 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 formato santykis - 800x600, pasirinktinai 1024x768- Ne / atsparus / nepralaidi / neprivaloma - 1000 litrų skaitymo šviesoje pasirinktinai - „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM aliuminio lydinio dizainas - „Hardware & Software“ gali būti pritaikytas.
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pramoninis planšetinis kompiuteris „Windows 7“

„NXT12F“, 12 colių ultra butas „All In One“ pramoninis planšetinis kompiuteris „Windows 7“.
„Fanless“ dizainas, įmontuotas „Wifi“, priekinis skydas IP65, įvairūs liesti.
- 12 colių skystųjų kristalų ekranas, 4: 3 formato santykis
- 800x600, pasirinktinai 1024x768
- Ne
- 1000nits saulės šviesos skaitomumas neprivalomas
- „Intel J1900“ sprendimas, pasirinktinai i3 / i5 / i7
- 2G DDR3 RAM, 32G SSD ROM
- pramoninis aliuminio lydinio dizainas
- „Hardware & Software“ gali būti pritaikyta.

Pramoninis planšetinis kompiuteris „Windows 7“ dizainas:

Windows详情_01.jpg

Pramoninis planšetinis kompiuteris „Windows 7“ montavimo būdas:

Windows详情_02.jpg

Pramonės planšetinio kompiuterio „Windows 7“ specifikacija:

Windows铝合金IP65一体机.jpg

Pramoniniai planšetiniai kompiuteriai „Windows 7“ sertifikatai:

„Neway“ yra sertifikuota pagal ISO9001: 2008 su produktais, kurių sertifikatai, įskaitant CE, FCC, ROHS, CCC ir kt., Iki šiol laimėjo „Fujian Technology Enterprise“ garbės pavadinimą ir „HDMI Adopter“ sertifikatus, kuriuos patvirtino „HDMI Licensing“, LLC ..

Certificate.jpg

* Aukščiausias pramoninis A klasės LED apšvietimo ekranas, naudojant LED apšvietimo technologiją ir didelės raiškos pramonę A klasės ekranas turi ilgesnį tarnavimo laiką, o ekranas yra daugiau išskirtinis, spalvingas.
* Pardavėjai ir inžinieriai siūlys pardavimo, pardavimo, pardavimo ir techninės pagalbos paslaugas. Jie sugeba spręsti bet kokias problemas, su kuriomis susiduriate su paciento ir efektyvaus požiūrio.
* Taikymas:

1) Bankininkystė „ATM VTM“, „Kiosk“, „Gaming“, „POS“
2) Medicininė, jūrų, karinė, pramoninė įranga
3) Reklamos žaidėjas, Transporacija, Nafta ir energija
4) Mažmeninė prekyba, skaitmeniniai ženklai, CNC valdymo patalpa
5) Informacija ir veido atpažinimas
* „Neway“ pagrindinės produktų linijos: Įterptųjų kompiuterių platformos, mobilieji duomenų terminalai, fotoaparatai ir transliavimo monitoriai, „Touch VGA / HDMI“ monitoriai pramoniniams tikslams, USB displaylink monitoriai, jūrų, medicininiai monitoriai ir kiti specialieji LCD ekranai, taip pat turi „Industrial IP65 Panel PC“. „Windows“ arba „Android“) ir „Industrial IP65“ monitoriai („Non Touch“, „Resistive“, „Capacitive“, „Infrared“).
* Q: Kaip MTTP investuoja?
A: Mes daug dėmesio skiriame technikos atnaujinimui ir produktų patobulinimams, kasmet investuojame 20 proc. Pelną į MTTP, kad įsitikintume, jog pasieksime laiką.

* Q: Ar galite man pritaikyti?

A: Kaip 12 metų Kinijos pramoninės plokštės PC gamykla, esame profesionalūs pramoninės PC linijos, išskyrus aukštą kokybę, savalaikį pristatymą, pritaikymą - vieną iš pagrindinių mūsų konkurencingumo ir paslaugų, kurias siūlome pritaikyti. Išvaizda, struktūra, sistema, procesorius, pagrindinė plokštė, atmintis, saugojimas, funkcija, I / O prievadas ir kt., Visi šie gali būti pritaikyti kaip jūsų reikalavimas. Išskyrus produktus, siūlome profesionalų sprendimą ir pasiūlymus pagal jūsų projektą.

* Q: Mūsų svarbios lūkesčiai, kad monitorius turi įsijungti automatiškai, kai įjungiamas maitinimas. Tai bus mūsų standartinė ateities specifikacija. Ar jūsų monitorius gali atlikti šią funkciją?

A: Taip, pone. Visi mūsų monitoriai gali būti pastatyti automatiškai įjungti, kai įjungiamas maitinimas.


Hot Tags: pramoniniai planšetiniai kompiuteriai 7, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like