Pramoninis kompiuterių monitorius

Pramoninis kompiuterių monitorius NX1201 / 1202, 12 colių atsparus karščiui atsparus 5 laidų jutiklinis ekranas. -Pramoninės klasės įterptinė platforma, patikima sistema, turtinga sąsaja - aliuminio lydinio korpusas su aviacijos klase, tvirtas dizainas - priekinis skydas IP65, apsaugo nuo ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Pramoninis kompiuterių monitorius

NX1201 / 1202, 12 colių atsparus karščiui atsparus 5 laidų jutiklinis ekranas.

- Pramoninės klasės įterptinė platforma, patikima sistema su turtingomis sąsajomis

- Aliuminio lydinio korpusas su aviacijos klase, tvirtas dizainas

- Priekinis skydas IP65, apsaugo nuo dulkių ir blogos aplinkos

- Karščiui atsparus 5 laidų atsparus jutiklinis ekranas

- NX1201: „Intel Atom D525“, 2G RAM (1M talpykla, 1,80 GHz)

NX1202: „Intel Core i5-430UM“, 4G RAM (3M talpykla, 1,20 GHz)

- 32G SSD mSATA, pasirinktinai iki 512G

- 4x RS232 / 485, 4x USB, 2x LAN, VGA, PS / 2

- „Windows XP“, „Windows 7/8/10“, „Linux OS“

PC-NX1201 ir 1202 详情 页 (1) .jpg

Pramoninio kompiuterio monitoriaus montavimo būdas:

PC-NX1201 ir 1202 详情 页 (6) .jpg

Pramonės kompiuterių monitoriaus specifikacija: J .jpg

Pramonės kompiuterių monitoriaus taikymas:

Pramonės kompiuterių monitorius gali būti naudojamas pramoninės automatikos įrangoje, įmontuotoje mašinose, spintose ar ant konsolės. Pramonės kompiuterių monitorius taip pat gali būti naudojamas telekomunikacijų, energijos, multimedijos, gynybos ir kitose srityse, taip pat bankuose, prekybos centruose, viešbučiuose, geležinkelio stotyse, autobusuose, metro stotyse, parkuose ir kitose viešose vietose.

PC x86 APPLICATION.jpg

* Naudojant pramoninės klasės pagrindinę plokštę su patikimu veikimu.Palaikoma integruota, montuojama ant sienos, stovo, stalviršio, konsolės atrama. Juoda arba sidabro spalva neprivaloma. IP65 klasės atsparus vandeniui, dulkėms atsparus priekiniam skydui.

* Neway gali įgyvendinti savo kokybės politiką nuo projektavimo iki pristatymo: kokybė yra pirmoji ir klientų pasitenkinimas yra prioritetas. Yra skirta moksliniams tyrimams ir plėtrai, gamybai ir prekybai įvairaus dydžio ir specifikacijų pramoninio kompiuterio, įterptinio kompiuterio, pramoninio skydelio kompiuterio. ir pramonės monitorius.

* Savitarnos kioskas

Visur atsiranda kioskai ir automatizuotos pardavimo sistemos. Jie naudojami įvairiose pramonės šakose, tarp jų: mažmeninė prekyba, sveikatos priežiūra, bilietų pardavimas, svetingumas, reklama, užkandžių maistas, transportas, muziejai, įrangos nuoma, foto kioskai, virtualus registratorius, būdų paieška, parodos ir kt.

Dauguma kioskų turi jutiklinio ekrano monitorius, leidžiančius vartotojui veikti. Lauko kioskams neprivaloma skaityti saulės šviesą. Jie gali dirbti nuolat ir nuolat, net ir dulkėtoje ir kietesnėje lauko aplinkoje. Kai kurie kioskai taip pat gali naudoti atviro rėmo monitorius, kuriuos lengva įdiegti.

* Neway turi daug patirties, kad gautų daug klientų iš įvairių šalių, pavyzdžiui, Japonijos, JAV, Meksikos, Vokietijos, Turkijos ir Indonezijos ir pan. Nuoširdžiai kviečiame visus klientus aplankyti mus, ir tikimės, kad abi pusės galės sukurti puikią ateitį su mūsų pastangomis. OEM ir ODM užsakymai yra sveikintini.

* Q: Kur yra jūsų gamykla? Kaip aš galiu jaustis?

A: Mūsų gamykla įsikūrusi Kinijoje, Zhangzhou mieste. Jūs galite skristi į Xiameną ar Jinjiang oro uostą tiesiogiai, ir mes jus pasiimsime. Sveiki atvykę į mūsų gamyklą.

Hot Tags: pramoninis kompiuterių monitorius, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like