Viskas viename jutikliniame kompiuteryje

„Viskas viename“ kompiuteris „NXT12F-W“, 12 colių IP65 pramoninis AIO skydo kompiuteris, jutiklinis kompiuterio monitorius. - 12 colių, 1280x800, 16:10 vaizdo formatas - „Intel Cerelon“ keturių branduolių J1900, pasirenkama „i3 / i5 / i7“ - 2G DDR3 atmintis (iki 4G / 8G) - 32G SSD (iki 64G / 128G / 256G / 500G) - OS: „Windows 7/8/10“, „Linux“ pasirinktinai - ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Viskas viename jutikliniame kompiuteryje

„NXT12F-W“, 12 colių IP65 pramoninis AIO skydelio kompiuteris, jutiklinis kompiuterio monitorius.

- 12 colių, 1280 x 800, 16:10 vaizdo kraštinių santykis

- „Intel Cerelon“ keturių branduolių J1900, pasirenkamas „i3 / i5 / i7“

- 2G DDR3 RAM (iki 4G / 8G)

- 32G SSD (iki 64G / 128G / 256G / 500G)

- OS: „Windows 7/8/10“, „Linux“ pasirinktinai

- Besiūlis ypač plokščias priekinis paviršius su 3 mm rėmu

- Puikus šilumą išsklaidančio rėmo dizainas

- Įvairūs prievadai: COM / USB / VGA / HDMI / Ethernet ir kt


„Viskas viename“ kompiuterio dizainas: („Windows“ „_01“

„Viskas vienu paspaudimu“ kompiuterio montavimo būdas: („Windows“ versija _02.)

„Viskas viename“ kompiuterio specifikacija:

(升级二代)Windows详情-规格表

Apie mus:

Quanzhou NEWAY Industrial Limited užsiima elektroninių gaminių projektavimu, gamyba, rinkodara ir tiekimu.

NEWAY-OVERVIEW(1).jpg

* Tai yra su varžiniu jutikliniu ekranu, turi aukštą jutiklinio tikslumą. jutiklinis ekranas nėra veikiamas dulkių, vandens garų ir alyvos taršos, todėl jį galima naudoti žemos ar aukštos temperatūros aplinkoje. Atspariame jutikliniame ekrane naudojamas slėgio jutiklis, kurį gali paliesti bet kuris daiktas, net su pirštinėmis, ir kuris gali būti naudojamas atpažinti rašyseną.

* „Touch Solutions for Finance & Bank“: Bankinio savitarnos kiosko aparatai pasižymi dideliu gyvybingumu, naudodamiesi patogia vartotojo sąsaja. Bankų skyriuose plačiai pritaikius bankomatus, sąskaitų apmokėjimo kioskus ir interaktyvius informacinius kioskus, klientai, kuriems trūksta laiko, nebeatlieka daug laiko laukdami savo eilės. Vietoj to, klientai nori bendrauti su banko įstaigomis per bankomatų tipo sistemas.

* „Neway“ turi didelę patirtį kuriant ir pritaikant elektroninius valdymo įtaisus, atsižvelgiant į kliento poreikius. „Neway“ siūlo visos eilės MTEP technines paslaugas, įskaitant pramoninį dizainą ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatinės įrangos dizainą, programinės-aparatinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integraciją.

* Q: Kaip yra produkto kokybė?

A: Mūsų produktai buvo griežtai patikrinti aukštos kokybės, prieš išsiunčiant juos klientams. Mes prekiaujame savo prekės ženklu vietinėje Kinijos rinkoje, mūsų prekės ženklas yra „NEWAY“. Taigi kokybė mums yra pirmas dalykas!

Hot Tags: „Viskas viename“ kompiuteris, Kinija, tiekėjai, gamintojai, didmeninė prekyba, pritaikyti, pigūs, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like