Win7 Tabletė

Win7 Tablet PC NXT116F-4, 11,6 colių siauras Bezel Kompaktiškas dizainas IP65 Industrial Panel PC * 11.6", 1920x1080 rezoliucija, 16:9 * Windows 7/10 arba Linux operacinė sistema * J1900 2GHz Quad Core, Neprivaloma i3/i5/i7 * Nr Touch / Resistivt Touch / Talpiny Touch Touch Aliuminio lydinio atveju, Sliver arba ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Win7 Tabletė

NXT116F-4, 11,6 colių siauras Bezel Kompaktiškas dizainas IP65 Industrial Panel PC

* 11.6", 1920x1080 Rezoliucija, 16:9

* "Windows 7/ 10" arba "Linux" operacinė sistema

* J1900 2GHz Quad Core, Neprivaloma i3/i5/i7

* Nr Touch / Resistivt Touch / Talpinė Touch

* Aliuminio lydinio atveju, sliver arba juoda spalva

* Ultra Butas IP65 Priekinis skydas, Dulkių & Vandens įrodymas


"Win7" planšetinio kompiuterio dydžio diapazonas:

JWS四代X86详情_01

Win7 Tabletės montavimo būdas:

JWS四代X86详情_02

Win7 TabletėSpecifikacijos:

四代Windows规格表-宽屏

Win7 TabletėPrograma:

四代应用-NTF

* Su VESA skyles galinio dangtelio, laikytis kelių kalno būdų, pavyzdžiui, priekyje įterptųjų su užrakto lapas, atgal įdėta su metalinėmis plokštėmis, sienos montuojamas su sienos pakabinti laikiklis, stovėti su darbastalio laikiklis.

* 17 + metų gamybos ir pardavimo patirtį TFT LCD Touch Monitor / Open Frame Touch Monitor / Embedded Terminal Panel PC srityje, ir tt Daugiausia eksportas į Euro šalis, JAV, Japoniją ir kt.

* Sprendimas AFC Transportas:

"Neway" LCD monitorius su antivibracija, atsparumu smūgiams, mažu energijos suvartojimu ir plačiomis įtampos funkcijomis atitinka sparčiai besivystančią transporto pramonę, rodo rinkos paklausą. "Neway" sukūrė LCD monitorius, kad keleiviams teiktų visą informaciją ir pramogas, taip pat teiktų įvairią techninę informaciją ir veikimo platformą foniniams prižiūrėtojams.

* "Neway" yra labai patyręs kuriant ir pritaikant kliento poreikius nurodytus elektroninius valdymo įtaisus. "Neway" siūlo visas "R&D" technines paslaugas, įskaitant pramoninio projektavimo ir sistemos struktūros dizainą, PCB dizainą ir aparatūros dizainą, programinės įrangos ir programinės įrangos dizainą, taip pat sistemos integravimą.

* Q:kas yra jūsų įmonės pristatymo sąlygos ir pristatymo laikas?

A: Na, jie priklauso nuo jūsų užsakymo kiekio. Kaip žinote, mums reikia laiko gaminti mašinas.bet daugiausia, vežimo laikas yra 3-7 darbo dienos po pristatymo. Pristatymo būdui, pavyzdys ir masinis užsakymas< 100kg,="" we="" will="" kindly="" suggest="" express="" by="" sea="" and="" air="" freight,="" when="" air="" freight="" and="" by="" sea="" shipping="" for="" bulk="" order="">100KG. Kalbant apie išsamias išlaidas, tai priklauso nuo jūsų galutinio užsakymo

Tyrimo