Jutiklinio ekrano monitorius su integruotu kompiuteriu

Jutiklinio ekrano monitorius su įmontuotu kompiuteriu NX1041: 10,4 colio X86 AIO įterptinis pramoninis kompiuteris - pramoninė įdėta platforma - metalo atviro karkaso dizainas, ventiliatoriaus aušinimo sistema - atsparus jutiklinis skydelis, 4: 3 tipas - „Intel N2800“, dviguba šerdis 1.86GHz - 2G DDR3 (pasirinktinai iki 4G) + 32G SSD (pasirenkama ...
Pokalbis dabar

Informacija apie

Jutiklinio ekrano monitorius su integruotu kompiuteriu

NX1041: 10,4 colio X86 AIO integruotas pramoninis kompiuteris

- Metalo atviro rėmo konstrukcija, ventiliatoriaus aušinimo sistema

- Atsparus jutiklinis skydelis, 4: 3 tipas

- „Intel N2800“, dvigubas šerdis 1.86GHz

- 2G DDR3 (pasirinktinai iki 4G) + 32G SSD (pasirinktinai iki 128G)

- Dvigubas eternetas, HDMI, VGA, RS232x4 (RS422 / RS485)

- Windows 7/8/10, „Windows Embedded 7“, „Linux“ OS palaikymas

- 3G / WIFI / Bluetooth / GPS funkcija pasirenkama

Jutiklinio ekrano monitorius su įmontuotu kompiuterio montavimo būdu: PC-NX1041详情页 (7).jpg

Jutiklinio ekrano monitorius su įdiegta kompiuterio specifikacija:

详情.jpg

KODĖL MUS:

Gali būti plačiai naudojamas įmonėse, karinėse, biurų, laboratorijų, individualių namų, KIOSK, bankomatų, transporto, pramoninės automatikos valdymo ir kt.

Kodėl mus

* Bendrovė turi pažangią gamybos procesų įrangą ir stabilią medžiagų tiekimo grandinę, užtikrinančią produktų gamybą ir kokybę. Produktai eksportuojami į užjūrio šalis, kurios šiuo metu yra geros reputacijos.

* Optimizuota logistika. Pažangaus laivyno taikymas gali ne tik optimizuoti logistikos ir transporto pramonės sąnaudų kontrolės valdymą, bet ir gali būti taikomas skubios pagalbos tarnyboms, tokioms kaip greitosios pagalbos ir priešgaisrinės tarnybos, siekiant pagerinti jų užduočių efektyvumą ir vykdymą. užtikrinti visų darbuotojų saugumą, tuo pačiu vykdant oficialius įsipareigojimus.

* Neway siūlo visą eilę MTTP technines paslaugas, įskaitant pramoninio dizaino ir sistemos struktūros projektavimą, PCB projektavimą ir aparatūros projektavimą, programinės įrangos ir programinės įrangos kūrimą, taip pat sistemos integraciją.

* Q: Ar turite IPS PANEL?

A: TAIP, IPS su plačiu žiūrėjimo kampu.

* Q: Koks yra jūsų pramonės skydelio kompiuteris?

A: Min. Užsakymo kiekis: 1 vnt. Daugiau kiekio, palankesnės kainos. Naujiems klientams taip pat gali būti deramasi dėl nuolaidos.

* Q : Kas yra siuntimo sąlygos?

Taip pat priimtini DHL, Fedex, UPS, TNT, EMS ir kiti siuntimo terminai.

* Q: Kokia operacinė sistema įdiegta prieš pristatymą?

A: Mūsų kompiuteriai palaiko visas pagrindines operacines sistemas. Dauguma pirkėjų pirmenybę teikia „Windows“ ir „Linux“. Neaktyvuota „Windows 7“ testavimui yra iš anksto įdiegta.


Hot Tags: jutiklinio ekrano monitorius su įmontuotu kompiuteriu, Kinija, tiekėjais, gamintojais, didmenine prekyba, pritaikyta, pigi, pirkti, sandėlyje

Tyrimo

You Might Also Like